Netflix’ten Çocuklar İçin TikTok Benzeri Kids Clip Özelliği

Netflix’ten Çocuklar İçin TikTok Benzeri Kids Clip Özelliği

Netflix’ten Çocuklar İçin TikTok Benzeri Kids Clip Özelliği…

Netflix, genç izleyicileri platformuna çekmek ve programlamayı keşfetmelerine yardımcı olmak için son teklifi olan çocuklara yönelik TikTok benzeri bir özellik sunuyor. Netflix’in iOS uygulamasında görünen “Kids Clips” özelliği, şirketin mevcut çocuk programları ve filmleri kitaplığından kısa videolar gösterecek.

Göre Günlük Olarak Yeni Klipler

Netflix, mevcut ve gelecekteki tekliflerine göre günlük olarak yeni klipler eklemeyi planlıyor. Video akışı devi, müşterilerini kataloğunda daha fazla başlığa maruz bırakabilecek yeni özellikler deniyor.

Netflix-Kids-Clip

Netflix’in Kids Clip Özelliği Test Aşamasında

Hareket aynı zamanda YouTube’da TikTok veya kısa klipler izleyecek. Netflix bunu bir test olarak adlandırdığı. Bu komedi kliplerini ön plana çıkaran “Hızlı Gülüşler” adlı daha önceki bir özelliğe dayanıyor. Bu yılın başlarında piyasaya çıktı.

Videoları Yatay Olarak Görüntüleyecekler

Netflix ayrıca en popüler oyunlarının sıralamasını oluşturarak kullanıcılara beğenebilecekleri dizileri bulmaları için başka bir yol sunar. Çocukların akışı Hızlı Gülüşlere benzeyecek, ancak videoları dikey olarak değil yatay olarak görüntüleyecekler. Ve tüm ekranı kaplayacak. Çocuklar bir seferde sadece 10 ila 20 klip izleyebilecekler.

Netflix’ten-Çocuklar-İçin-TikTok-Benzeri-Kids-Clip-Özelliği2

Birçok Ülkede Kullanıma Sunacaklar

Özelliği bu hafta bir çok ülkede kullanıma sunacaklar. ABD’de ve Latin Amerika’daki İspanyolca konuşulan ülkelerde ve ayrıca Kanada, Avustralya ve İrlanda. Netflix, iOS geliştiricisi Steve Moser gizli kodda varlığı keşfetti. Bloomberg News ile paylaşıldıktan sonra yeni özelliğin başlatıldığını doğruladı.

Netflix’in Çok İnternet Kullanmasını Nasıl Önleyebilirim

Mutlaka İzlemeniz Gereken En İyi 11 Netflix Belgeseli

Fransızca Öğrenmek İçin İzleyeceğiniz 10 Netflix Dizisi

En İyi Mini Diziler Listesi Netflix’te Ne İzlenir?