Burcunuza Göre Nasıl Bir Erkek Arkadaş Olacaksınız?

Burcunuza Göre Nasıl Bir Erkek Arkadaş Olacaksınız?

Burcunuza Göre Nasıl Bir Erkek Arkadaş Olacaksınız?

Burcunuza Göre Nasıl Bir Erkek Arkadaş Olacaksınız?

Bazen hayatımızın bazı önemli kararlarına varmak için zodyaktan yardım alırız. Benzer şekilde, bir insanı anlamak istiyorsak astroloji çok yardımcı olur. Çünkü doğumumuz sırasında yıldızların ve bitkilerin konumları kişiliğimizi şekillendirmede büyük bir etkiye sahip olabiliyor. İşte size burcunuza göre nasıl bir sevgili olacağınızı anlamanız için küçük bir yardım.

1-Koç


Koç macerayı ve yeni yerler keşfetmeyi sever. Oldukça açık fikirlidirler. Ve bir ilişkide domine edilmekten nefret ederler. Oldukça sadık ortaklar olurlar. Ve zaman zaman biraz sabırsız olma eğilimindedirler.

Burcunuza-Göre-Nasıl-Bir-Erkek-Arkadaş-Olacaksınız

2-Boğa


Boğalar genellikle ilişkinin en başından itibaren ilgili ve destekleyici ortaklardır. Ve partnerlerini mutlu etmek için fazladan bir yol kat ederler. Bir toprak işareti olarak, doğaları gereği topraklanmış ve alçakgönüllüdürler. Ancak zaman zaman inatçı olabilirler. Ve bu durum sevgilisiyle tartışmalarına yol açabilir.

3-İkizler


İkizler doğası gereği dışa dönük ve arkadaş canlısıdır. Bu burçta doğan insanlar oldukça eğlencelidir ve destekleyici ortaklardır. İkizler sakin bir tavır sergileme eğilimindedir ve kendilerine söylenmedikçe başkalarının duygularını anlamakta zorlanırlar.

4-Yengeç Burcu


Yengeç burcu bir erkek arkadaşın doğası gereği duygusal olma olasılığı yüksektir. Bu burcun altında doğan insanlar, eski tarz aşk fikrine ve eşlerini mutlu etmek için küçük şeyler yapmaya inanırlar. Ayrıca bazen aşırı hassaslaşırlar ve kolayca incinirler.

5-Aslan


Aslanlar tutkulu ve özverili ortaklar oluşturur. Kendilerine güvenen, canlı insanlardır ve onlarla çıkmak bir rollercoaster yolculuğu olabilir. Bu burçta doğan erkekler zaman zaman sahiplenici olabilir ve eşlerinin aklını okumasını bekler.

6-Başak


Başaklar dürüst insanlardır ve akıl oyunları oynamaya inanmazlar. Aynı zamanda mükemmeliyetçidirler ve ilişkilerindeki her sorunu ‘çözme’ gibi bir tavırları vardır. Doğaları gereği oldukça ilgili olsalar da bazen, temel doğalarını değiştirmenin yollarını arayarak eşlerini üzme eğilimindedirler.

7-Terazi


Teraziler romantizmi sever ve doğası gereği oldukça arkadaş canlısıdır. Genelde kolay kolay sinirlenmezler ve karizmatik bir kişilikleri vardır. Zaman zaman kararsız olabilirler. Ve ortaklarına kendi adlarına karar vermeleri konusunda bağımlı olma eğilimindedirler.

8-Akrep


Akrepler, eşlerine güvenmek için zaman harcarlar. Ancak bir kez güvendiklerinde, kendilerini adamış ve sadık ortaklar olurlar. Oldukça şehvetlidirler ve cinsel yaşamlarında deney yapmayı severler. Zaman zaman sahiplenici olabilirler. Ve hatta eşlerinin yakın arkadaşlarını kıskanabilirler.

9-Yay


Yaylar iyimser ve canlı insanlardır. Gerçekten eğlenceli ortaklar olurlar ve hayattaki küçük şeylerde neşe bulurlar. Spontanedirler, açık sözlüdürler ve seyahat etmeyi severler. Bununla birlikte, bir ilişkinin kanatlarını kıracağını hissedebilirler ve bu nedenle bir ilişkiye bağlanmak için kendi zamanlarını alabilirler.

Burcunuza-Göre-Nasıl-Bir-Erkek-Arkadaş-Olacaksınızı

10-Oğlak


Erkek arkadaş olarak Oğlaklar sevecen ve destekleyicidir. İhtiyaç anında sevgililerine yardım etmek için her şeyi yapacak güvenilir ortaklar olurlar. Bu burçta doğan insanlar işkoliktir ve iş-yaşam dengesi zayıftır.

11-Kova


Akvaryumlar iyi iletişim becerilerine sahiptir ve herkesle kolayca sohbet etme eğilimindedir. Aşıklar olarak partnerlerini şımartmayı ve kendilerini özel hissettirmeyi severler. Bazen konuşmadan önce düşünmezler. Ve kasıtlı veya kasıtsız olarak partnerlerine zarar verirler.

12-Balık


Balıklar basit ve mütevazı insanlardır. Koruyucu, sevecen ve romantik ortaklar yaparlar. İnsanlara kolayca güvenirler. Ve harika bir hayal gücü seviyelerine sahiptirler. Bununla birlikte, Balık burcu diğer tarafta çimenlerin her zaman daha yeşil olduğuna inanma eğilimindedir. Ve bu düşünce ilişkileri için de geçerli olabilir. Sırf başka biri daha iyi görünüyor diye iyi bir insanı ve potansiyel olarak harika bir partneri görmezden gelebilirler.

Burcun Başkalarıyla Nasıl Flört Eder İşte Senin Yöntemin

Aşktan Kaçma Olasılığı En Yüksek Olan Burçlar

Birine Onu Sevdiğinizi Nasıl Söylersiniz İşte 100 Yöntem