Call Of Duty Mobile Hakkında Merak Edilen Her Şey

Call Of Duty Mobile Hakkında Merak Edilen Her Şey

Call Of Duty Mobile Hakkında Merak Edilen Her Şey

Call Of Duty Mobile Hakkında Merak Edilen Her Şey…

Call of Duty Mobile, Battle Royale modu sayesinde Fortnite ile rekabet etmeyi amaçlayan Android ve iOS mobil cihazlar için yeni Activision oyunudur. Özellikle Call Of Duty Mobile hakkında bilmeniz gereken tek şey bu. Activision serisindeki yenilikler hakkında bilmeniz gereken her şeyi detaylandıracağız.

Oyuna başlamadan önce oyuncunun aşağıdaki sınıflardan birini seçmesi gerekir:

Savunmacı: Savunmacının amacı, ekibinin üyelerini korumak olacaktır. Bunun için deforme olabiliyor.

Dönüşüm kalkanı olarak bilinen şeyi yerleştirme yeteneğine sahip olacak. Ve ayrıca her türlü hasara karşı direnci diğer sınıflardan daha yüksek olacaktır.

Medic: Bu sınıfı seçerek, oyuncu kendini iyileştirmesini ve takım arkadaşlarını daha hızlı canlandırmasını sağlayacak Master Healer yeteneğini kazanacaktır.

Mekanik: En yaratıcı olanlar için tasarlanan mekanik kategori, oyuncuya, düşman tuzakları yerleştirmek için rakiplerinin geri kalanından daha uzak mesafeyi görmelerini sağlayacak olan Mühendis yeteneğini verecektir. En ilginç şey, mekaniklerin düşmana müdahale oluşturmak için bir EMP Drone arayabilecek olmasıdır.

Call Of Duty Mobile Hakkında Merak Edilen Her Şey

Rakibin Dikkatini Dağıtmak İçin Oyuncak Bombalar Yerleştirir

Palyaço: Bu sınıfı seçen herkes, rakibin dikkatini dağıtmak için oyuncak bombalar yerleştirme yeteneğine sahip olacağından ve ayrıca, bir zombi çağırırken Anti-Zombie yeteneğine sahip olacağından, dikkat dağıtma ustası olarak bilinecektir. Size herhangi bir zarar veremez.

Scout: Scout  oyuncuları, radar haritasının yakın bölgesindeki düşman pozisyonlarını görebilecekleri ve bir Sensor Dart sayesinde düşman izlerini tespit edebilecekleri için takımın yeni takipçisi olacaklar.

Ninja: Bir ninja olan oyuncu, kendisini tam hızda binalara doğru itmesine izin verecek bir kıskaç tabancası kullanacak. Bu sınıf tüm gizli sevenler için idealdir.

100 Oyuncu Gökten Düşecek

Sınıfı seçtikten sonra Battle Royale oyunu başlayacak. Bunda, 100 oyuncu gökten düşecek. Ve yere indikten sonra yapacağı ilk şey, oyuncunun kendisini güçlü yapmasına izin veren malzemeleri aramak. Veözellikle bunun  için tüm yeri araştırmak ve yağmalamak. Aşağıdakiler, bir sığınağı özellikle çabuk bulmak için olacaktır. Bunun için farklı ulaşım araçları vardır:

Call Of Duty Mobile Oyununda Hangi Araç Ne işe Yarar?

ATV:  ATV, çok hızlı, ancak çok az koruma sağlayan, maksimum iki kişi için dizayn edilen küçük bir araçtır.

Hafif helikopter:  Aşağıdaki ulaşım aracı pilot dahil üç kişi kapasitelidir. Helikopterin ana avantajı, rakibinize havadan saldırmanıza izin vermesidir.

SUV:  Bu araba ATV’ye benzer ancak daha yavaş ve çok daha fazla korumaya sahip. En fazla dört oyuncunun kendilerini yüksek zırhla harita üzerinde taşımasına izin verir.

Tactical Raft:  Call of Duty: Mobile dünyasını suda dolaşmanın tek seçeneği Taktik Saldır. Ana dezavantaj, oyuncunun keskin nişancılar tarafından saldırılara karşı savunmasız kalmasıdır.

Call Of Duty Mobile Hakkında Merak Edilen Her Şey

Büyük Bir Harita Veriyor

Call of Duty: Mobile, aksiyon serisinin önceki bölümlerinden alınan göz alıcı konumlarla dolu. Büyük bir harita veriyor . En önemlilerinden bazıları şunlardır:

Pipeline – Call of Duty 4: Modern Warfare’ın  karakteristik özelliği olan tamamen kirli demiryolu parkı.

Crash – Merkezdeki terk edilmiş helikopter tarafından tanınan bu askeri yerleşim. Call of Duty: Black Ops 2’de yer aldı.

Dinner – Serinin en ikonik mekanlarından biri olarak kabul edilen Dinner, Call of Duty: Black Ops’ta ilk kez ortaya çıkan popüler restorandır.

Çok Sayıda Sığınak Olacak

Geri sayım:  Call of Duty 4: Modern Warfare’de yine gösterilen kuruluştan ilham alan hangarlar ve füze siloları.

Atış poligonu:  Özellikle Atış poligonu, Black Ops destanında en çok oynanan yerlerden biriydi. Bu özellikle askeri tatbikat tesislerinde saklanacağınız çok sayıda sığınağınız olacak.

Farm –  Rural Hell, Call of Duty: Black Ops 2’nin zombi modunda gösteriliyor.

Killhouse: Call of Duty: Modern Warfare 2’deki özellikle küçük depo.

Call of Duty: Mobile hakkında daha fazla bilgi için resmi web sitesine erişebilirsiniz.

Langırt Nasıl Oynanır Vuruş Teknik ve Taktikleri