Birine Onu Sevdiğinizi Nasıl Söylersiniz İşte 100 Yöntem

Birine Onu Sevdiğinizi Nasıl Söylersiniz İşte 100 Yöntem

Birine Onu Sevdiğinizi Nasıl Söylersiniz İşte 100 Yöntem

Birine Onu Sevdiğinizi Nasıl Söylersiniz İşte 100 Yöntem…

Önünüzde bir soruyla bir sınav salonunda bulunmuş ve cevabı iletmenin mümkün olan en iyi yolunu düşünmüş olmalısınız. Bu yüzden sınav görevlisinin puanınızı anlayıp sizi uygun şekilde puanlamasını bekleyebilirsiniz.

Ah evet, aşık olduğunuzda ve birine onu sevdiğinizi nasıl söyleyeceğinizi bilemediğinizde veya sevdiğiniz birine ne söyleyeceğinizi bilemediğinizde, özellikle de bunu ilk defa yapacaksınız bu aynen ona benzer.

Ayrıca, partnerinize onu sevdiğinizi söylemek için yeterli güveni toplamanın ilk aşamasını da geçmiş olabilirsiniz. Ama iş orada bitmiyor. Partnerinize onu sevdiğinizi söylemeye veya göstermeye devam etmelisiniz. Aksi takdirde, ilişkinizde veya evliliğinizde aşkınız soğuyabilir ve partneriniz elinizden kayıp gidebilir.

Bu nedenle, birine onu sevdiğinizi nasıl söyleyeceğinizi öğrenmek için kasıtlı olarak zaman ayırırsanız, en heyecan verici ve uzun süreli ilişkilerden veya evliliklerden birine sahip olabilirsiniz.

Birine Onu Sevdiğinizi Nasıl Söylersiniz İşte 100 Yöntem

Aşk Nedir?

Aşkı anlamak bazen karmaşık olabilir. Aşk, bir kişiye karşı katı sevgi, onur, koruma ve özen gösterilmesiyle birlikte duyguların, inançların, davranışların bir kombinasyonudur.

Aşk bazen bir kişinin diğerine bakış açısındaki farklılıklar nedeniyle karmaşıktır. Aşkın şablonu yoktur demek neredeyse doğru olabilir. Bir kişinin aşk olarak yorumladığı şey, diğer kişinin aşk olarak gördüğünden farklı olabilir.

Birisi telefonda seni seviyorum demeyi unuttuğu için partnerine kaşlarını çatabilir. Ancak bir başkası bir telefon görüşmesinden sonra partnerine bunu söylememekte bir yanlışlık görmeyebilir.

Birine Onu Sevdiğinizi Söylemenin En İyi Yollarını Bulun

Hatta bazı insanlar telefonda birini sevdiğinizi söylemenin her zaman onu sevdiğinizi garanti etmeyebileceğini iddia ediyor. Ancak bakış açılarından bağımsız olarak, bazıları hala eşlerinin her seferinde onları sevdiklerini söylemelerini bir zorunluluk olarak görüyor. Birine onu sevdiğinizi söylemenin en iyi yollarını bulduğunuzdan emin olun.

Aşkı tanımlamanın kişiden kişiye farklılık gösterebileceğini belirledikten sonra, bu aşk tanımlarından bazılarını bakış açısı farklılığına göre değerlendirmelisiniz.

-Sevgi, özen, saygı ve şefkat göstermeyi taahhüt etme isteğidir.

-Aşk, bir kişinin duygusal ve maddi ihtiyaçlarını karşıladığınızdan emin olmak için bilinçli olarak seçim yapmaktır.

-Aşk, eşinizin mutluluğunu ve memnuniyetini en büyük önceliğiniz olarak almaktır.

Başka bir profesyonelin psikolojik aşk teorilerini düşünmek isteyebilirsiniz. Birine onu sevdiğinizi nasıl söyleyeceğiniz konusundaki anlayışınızı geliştirebilir.

Birine Onu Sevdiğini Neden Söylersin?

Sevginizi ifade etmek için asla sebepler bulmanız gerekmese de, bazen insanlar bunu neden yaptıklarını unuturlar. Aşağıdakiler, birine onları sevdiğinizi neden söylemeniz gerektiğini size hatırlatacak bazı nedenlerdir.

Varsayımlar bazen yanlış olabilir. Partnerinizin onları sevdiğinizi bildiğini asla varsaymayın. Hangi davranış ve karaktere sahip olursak olalım ve sergileyelim onları öğrendik. Bu nedenle, onları da unutabiliriz.

Birine Onu Sevdiğinizi Nasıl Söyleyeceğinizi Bilmelisiniz

Ya eşiniz sevginizden şüphe etmeye başlarsa? Birine onu sevdiğinizi nasıl söyleyeceğinizi bilerek öğrenmenizi ister. Partnerinizin güvenini artırmak için. Bazen eşinize veya eşinize onları sevdiğinizi açıklamadığınızda, muhtemelen size olan inançlarını kaybetmeye başlayabilirler.

Ancak partnerinize ona olan sevginizi sürekli hatırlattığınızda, partnerinizin size olan güvenini de artırmış olursunuz. Kendilerini özel hissettirmek için. İnsanlara onları sevdiğinizi söylediğiniz zaman, içlerinde bu mutluluğu yaratmanın bir yolu vardır. Ve sizin için önemli olduklarını hissettirir. Etrafınızda olduklarında benlik saygılarını da artırabilir.

Birine Onu Sevdiğinizi Söylemenin 100 Yolu

Eğer gerçekten seviyorsan birine onu sevdiğini göstermelisin. Birine onu sevdiğinizi söylediğinizde, onlarla ilişkinize olan güven düzeylerini artırmanın bir yolu vardır.

Bazen birine onu sevdiğinizi söylemenin en iyi yolunu veya onu sevdiğinizi ne zaman söyleyeceğinizi bulmak çok kolay görünmeyebilir. Birine onu sevdiğinizi söylemenin aşağıdaki yollarına dikkat etmelisiniz.

1- Telefon görüşmesini her zaman “Seni seviyorum” diyerek bitirin. Partnerinize “seni seviyorum” demek asla çok fazla olamaz. Çünkü onları sevmediğinizi düşünmelerini istemezsiniz. Yani, her telefon görüşmesinin sonunda söyleyin.

2-Onu özlediğini söyle. Seni seviyorumun yanında seni özlüyorum yazıyor. Partnerinize, onları ne kadar özlediğinizi belirten kısa mesajlar yazın.

Sadece Sevdiklerini Sevmeyi Öğren

3-İlgi alanlarına ilgi gösterin. Partneriniz sporu seviyorsa, sizin de sporu sevmeye başlamanızın tam zamanı. Partneriniz modayı seviyorsa, siz de sevmelisiniz. Sadece sevdiklerini sevmeyi öğren.

4-Ona dikkat et. Zaman, bir kişinin en değerli maddi olmayan kaynaklarından biridir. Bu nedenle, ilgi göstermek ve zaman geçirmek insanlara onları sevdiğinizi söylemenin bir yoludur.

5-Ona hediyeler al. Ne kadar az olursa olsun. Eşiniz için mümkün olduğunca çok hediye almaya çalışın. Bunu mümkün olduğunca sık yapın.

6-Doğum günlerini asla unutma. İnsanların doğum günlerini hatırladığınızda, onlara sizin için önemli oldukları hissini verir.

Birine Onu Sevdiğinizi Nasıl Söylersiniz İşte 100 Yöntem

Ona Günaydın Metin Mesajları Gönderin

7-Ona günaydın metin mesajları gönderin. Partnerinizin her sabah uyanıp kısa mesajlarınızı okuması güzel bir şey. Sabah erken motivasyonunuzla onların günün etkinliklerine hevesli olmalarına yardımcı olabilirsiniz.

8-Ona sürekli ona ne kadar hayran olduğunuzu söyleyin. Eşinize güzelliği, giyim anlayışı, zekası vb. hakkında övgüler yağdırmak için zaman ayırın. Sık sık birini ne kadar sevdiğinizi anlatın.

9-Onları gagalayın veya öpün. Partnerinizi gagalamak veya rastgele öpücükler vermek, onları sevdiğinizi söylemenin bir yoludur. Bunu mümkün olduğunca sık yapın.

10-Birine onu sevdiğinizi nasıl söyleyeceğinizi bilmek ister misiniz? Onları halka açık tutun. Partneriniz, onları dünyaya göstermekten utanmadığınızdan emin olmak ister. Yani, sevginin halka açık olarak gösterilmesi, bunu yapmanın bir yoludur.

Neleri Sevip Nelerden Nefret Ettiğini Öğrenin

11-En sevdikleri yemeği pişirin. Yemek yapabiliyorsanız ve çok iyi pişirebiliyorsanız, hazırladığınız en sevdiği yemekle eşinizi şaşırtmak harika olur.

12-Sevdiklerini ve sevmediklerini öğrenin. İnsanlar farklıdır. Bir adamın yemeği başka bir adamın zehri olabilir. Herhangi bir yanlış anlamadan kaçınmak için eşinizin nelerden hoşlandığını ve nelerden nefret ettiğini öğrenin.

13-Onu ziyaret et. Uzak bir sevgili olmak istemezsin. Bu nedenle, eşinizi her hafta mümkün olduğunca sık ziyaret edin.

14-Birine onu neden sevdiğinizi nasıl açıklarsınız? Ona her zaman iltifat et. Partneriniz güzel veya hoş bir kıyafet giydiğinde, iltifatlarınızda çok cimri olmayın. Onlara her zaman iltifatlar yağdırın.

Kapıyı Daima Onlardan Önce Açın

15-Kapıyı daima onlardan önce açın. Sakin ve nazik olun. İkiniz de dışarı çıktığınızda eşiniz için arabanın kapısını açmayı öğrenin. Bir restoranda oturmalarını sağlamak için koltuklarını çekmek de çok romantik olabilir.

16-Her zaman gülümse. Bir gülümseme, biriyle birlikte olmaktan mutlu olduğunuzun bir işaretidir. Partnerinize her zaman gülümseyerek onlara sahip olmanın ne kadar rahat olduğunu gösterin.

17-Ona her zaman sarılın. Vücudunuz ve partnerinizinki arasındaki kimya, bağlantı gerektirir. Bu nedenle, onlara her zaman sarılmanız en iyisi olacaktır.

18- Eşek şakaları hariç. Gerçekten şakalar yaparak eşinizi güldürmeyi öğrenin.

Ailelerini Ziyaret Edin

19-Şakalarına gülün. Komik olsun ya da olmasın şakalarına da gülsen iyi olur.

20-Kendi seni seviyorum kodunuzu oluşturun. Yalnızca ikinizin anlayabileceği benzersiz bir kod oluşturabilirsiniz.

21-Onu sinemaya götür. Sinemada bir film gecesi güzel olur.

22-En sevdikleri insanları partilerine davet edin. Arkadaşlarını, sevdiklerini doğum günü partisine sürpriz olarak davet edin.

23-Ailelerini ziyaret edin. Eşinizin ailesine yakın olmak, onları nasıl sevdiğiniz hakkında söylenecek çok şey verir.

24-Onlara en sevdikleri evcil hayvanı satın alın. Partneriniz bir evcil hayvanı seviyorsa, ona hediye olarak alabilirsiniz.

25-Onlara parfüm hediye edin. Parfümler aşk hakkında çok şey anlatır. Partnerinize sevginizi hatırlatan o kokuyu alın.

Partneriniz Sizinle Konuşurken Asla Dikkatinizi Dağıtmayın

26-Onları yürüyüşe çıkarın. Caddede gezinmek çok canlandırıcı ve ilginç olabilir.

27-Birlikte bir kilo verme programı planlayın. Partneriniz kilo vermeyi seviyorsa, bu süreçte ona yardımcı olabilirsiniz.

28-Birlikte koşuya çıkın. Sabahın erken saatlerinde mahallede birlikte koşmak romantik ve bağ kuran bir deneyim olabilir.

29-Her zaman aktif olarak dinleyin. Partneriniz sizinle konuşurken asla dikkatinizi dağıtmayın.

30-Dikkat dağıtıcı şeylerden kaçının. Yakınlık anlarında telefonunuzu ve diğer aygıtlarınızı kaldırmayı öğrenin.

31-Bazen uzlaşmayı öğrenin. Bazen eşinizin görüşünün geçerli olmasına izin verirseniz daha iyi olur. Partnerinizin kazanmanın keyfini çıkarmasına izin verin.

32- Onlara biraz mahremiyet verin. Partnerinizi izlemeyin ve ona biraz nefes alma alanı tanıyın.

Partnerinizin Arkadaşlarıyla Tanışın

33-Onlara yatakta kahvaltı hazırlayın. Partnerinizi yatakta kahvaltıya uyandırabilirsiniz.

34- Bazen en sevdikleri rengi giyin. Partneriniz büyük olasılıkla sizi en sevdiği renkte görmeyi çok ister.

35-Lütfen onlara iş yerinde sürpriz bir ziyarette bulunun.

36-Fotoğraflarını zaman tünelinizde yayınlayın.

37-Bazen onların resmini profil resminiz olarak kullanın.

38-Mümkün olduğunca birlikte sık fotoğraf çekin.

39-Partnerinizin arkadaşlarıyla tanışın.Partnerinizin arkadaşlarını tanımalısınız.

40-İmkanınız dahilindeyse herhangi bir finansal sorunda onlara yardım edin.

41-Onlara günlerini sorun. İşyerinde ne yaptıklarını veya günü nasıl geçirdiklerini sorun.

Eşinizin  Tavsiyesini İsteyin

42-Onların fikrini sorun. Belirli bir fikriniz hakkında ne düşündüklerini isteyin.

43-Onların tavsiyesini isteyin. Bir zorluk yaşıyorsanız, eşinizin tavsiyesini alın.

44-Yeteneğiniz varsa onun bir portresini çizin veya çizdirin.

45-Bir tebrik kartı tasarlayın ve onlara gönderin.

46-Onun için bir enstrüman çalın.

47-Onlarla asla tartışmayın. Bakış açıları yanlış olsa bile, bunu kabul edin ve sakince düzeltmenizi yapın.

48-Kariyerlerini veya eğitimlerini destekleyin. Partnerinize sürekli onların arkasında olduğunuzu bildirin.

49-İşlerini finanse etmeye yardımcı olun. İşlerini finansal olarak büyütmelerine yardımcı olun.

50-Profesyonel tavsiye ile yardım. Partnerinize ücretsiz profesyonel hizmet vermelisiniz.

Önemli Kararlar Almalarına İzin Verin

51-Zor olmaktan kaçının. Her zaman açık ve anlaşılır olun.

52-Mümkün olduğunca düzenli sevişin. Eşinizle mümkün olduğunca sık sevişmelisiniz. Bu, birini ne kadar sevdiğinizi anlatmanın en iyi yollarından biridir.

53-Önemli kararlar almalarına izin verin. Her zaman her şeye sen karar vermemelisin.

54-Güvensiz hissetmekten kaçının. Lütfen çok kıskanmayın ve partnerinize güvenmeyi öğrenin.

55-Birlikte eğlenceli aktiviteler yapın. Örneğin, birlikte dağa tırmanmaya gidin.

56-Partnerinize bir şiir yazın.

57-En sevdiği şarkıyı söyleyin.

58-İlişki hedeflerini belirleyin ve birlikte plan yapın.

59-Gelecek hakkında birlikte konuşun.

Her Zaman Kişisel Kararlarına Saygı Gösterin

60-Ebeveynlerine saygı gösterin.

61-Kişisel kararlarına saygı gösterin.

62-Bazen aynı giyinin. Siz ikiniz bir vesileyle dışarı çıkarken eşleşen bir şeyler giyebilirsiniz.

63- Ona masaj yapın. Partneriniz yoğun bir gün geçirdiyse onu güzel bir masajla rahatlatabilirsin.

64-Partnerinize haber vermeden geç saate kadar dışarıda kalmayın.

65-Onları arkadaşlarınıza tanıtın.

66-Ailenizi ziyaret etmelerine izin verin.

67-Onlara aile kıyafetleri al. Aileniz kültürünüze göre bir kutlama yapıyorsa, eşinize kıyafet almalısınız.

Birine aşık olduğunuz nasıl söylersiniz

Ona Arada Sürpriz Yapın Ve Geceyi Birlikte Geçirin

68-Çocuklarını sevin. Eşinizin önceki bir ilişkisinden çocukları varsa, çocukları sevmek sizin de onları sevdiğinizi gösterir.

69-Birlikte tatile çıkın.

70-Birlikte tarih veya rastgele konular hakkında konuşun. İkiniz de boş zamanlarınızda vakit geçirebilir ve bir konu hakkında konuşabilirsiniz. Bu, partnerinizi daha fazla tanımanıza yardımcı olacaktır.

71-Partnerinizle birlikte yaşamıyorsanız farklı şehirlerdeyseniz ona arada sürpriz yapın ve geceyi birlikte geçirin.

72-Çocukluğunuz hakkında konuşun.

73-Yeni bir saç modeli için onları salona götürün.

74-Onları anladığınızı gösterin. İşlerin karmaşık olduğunu düşündüklerinde sürekli olarak seni anlıyorum ile onaylayın.

75-Üzgünüm. Hatalarınız için her zaman özür dileyin.

76- Partnerinizin size bir konuda yardım etmesini istediğinizde lütfen ona söyleyin.

Eşinizle Düzenli Olarak Banyo Yapmaya Alışın

77-Teşekkür ederim. Onlara minnettar olduğunu göster.

78-Onlara sevdiğiniz şeyleri söyleyin. Saçları, tenleri vb. hakkında konuşun.

79-Onlarla birlikte olmak için zaman ayırın. Birlikte vakit geçirmek için bir günlüğüne işi atlayın.

80-Bir mola sırasında görün. Mola saatlerinde onları iş yerinde ziyaret edebilirsiniz.

81-Okumayı seviyorsanız kütüphaneyi birlikte ziyaret edin.

82-Onun kollarında uyuyun.

83-Düzenli olarak randevulara çıkın.

84-Birlikte banyo yapın. Eşinizle düzenli olarak banyo yapmaya alışın.

85-Ne kadar seksi oldukları hakkında konuşun.

86-Onlar için sürpriz bir öğle yemeği sipariş edin.

87-Okul koşularında onlara yardım et. Çocukları okula götürün ve okuldan alın.

88-Birlikte yüzmeye gidin.

89-Birlikte dans etmeye gidin.

90-Birlikte oyun oynayın

Dozu Aşmayacak Şekilde Biraz Kıskançlık İfade Edin

91-Ona açıl. Partnerinizden asla sır saklamayın.

92-Kardeşlerine hediye al. Kardeşlerine karşı bir zaafınız olduğunu bilmekten mutlu olacaklardır.

93-Hayvanat bahçesini birlikte ziyaret edin. Hayvanat bahçesinde birlikte geçirilen boş zaman büyüleyici olabilir.

94-Birlikte ilk kez bir şey deneyin. Belki birlikte farklı bir yemek pişirin.

95-Eşinize çamaşır yıkamada yardım edin.

96-Onunla yatmadan önce muhabbet edin.

97-Yapabiliyorsanız, onlara kolej çalışmaları veya iş ödevleri konusunda yardımcı olun.

98-Lütfen onların kusurlarını bir tartışmada kullanmayın.

99-Kötü bir alışkanlığı değiştirmelerine yardımcı olun. Sözlerinizle onları cesaretlendirin ve eylem planları hazırlamalarına yardımcı olun.

100-Biraz kıskançlık ifade edin. Partnerinize onları önemsediğinizi ve onları kaybetmek istemediğinizi gösterin.

Aşktan Kaçma Olasılığı En Yüksek Olan Burçlar

Kadınlar Ve Erkekler Aşk Acısını Nasıl Atlatır Farka Bakın

Aşk Acısını Hafifletmek İçin Önemli İpuçları