Victoria Beckham’ın Ünlü Olmadan Önceki Şaşırtıcı İşi

Victoria Beckham'ın Ünlü Olmadan Önceki Şaşırtıcı İşi

Victoria Beckham'ın Ünlü Olmadan Önceki Şaşırtıcı İşi

Victoria Beckham’ın Ünlü Olmadan Önceki Şaşırtıcı İşi…

1990’larda İngiliz pop grubu The Spice Girls’ün bir parçası olarak bir zamanlar Posh Spice olarak biliniyordu, ancak Victoria Beckham o zamandan beri bir moda girişimcisi ve bir yazar olarak uzun ve başarılı bir kariyere sahipti. Çok küçük yaşlardan beri bir sanatçı olmayı arzuladı. Ve The Spice Girls’e katılmadan ve müzik dünyasında büyük bir başarı elde etti. Ondan önce hayal bile edemeyeceği çok sıra dışı bir rolü vardı.

Londra’da Profesyonel Bir Dansçı

Beckham, 17 Nisan 1974’te İngiltere’nin Hertfordshire kentinde doğdu. Ve genç yaşta bale yapmaya başladı. Dansçı, öncelikle Laine Arts Theatre College’a katıldı. Ve özellikle Biography’ye göre mezun olduktan sonra Londra’da profesyonel bir dansçı olmaya çalıştı. Sonunda, kadın sanatçılar için bir seçme çağrısı geldi.

Victoria Beckham'ın Ünlü Olmadan Önceki Şaşırtıcı İşi
Victoria Beckham’ın Ünlü Olmadan Önceki Şaşırtıcı İşi

Victoria Beckham’ın Oynadığı Küçük Rol

Ve seçmelere katılan 400 genç kadın arasından Beckham, bir pop grubunun üyesi olmak için seçtiler. Özellikle bu seçme çağrısından önce, Beckham çok küçük bir genç olarak başka bir rol oynadı. Asla IMDb sayfasına bile ulaşmadı.

Victoria Beckham Seks Sembolü Haline Geldi

1980’lerde Victoria Beckham, hayatının ilerleyen dönemlerinde dünya çapında bir seks sembolü haline geldi. Özellikle genç İngiliz öğrencileri kadın bedeninin ve üreme sisteminin nasıl çalıştığı konusunda eğitmeyi amaçlayan bir rol oynadı. Body Matters adlı BBC programı, cinsel eğitim öğretmeyi amaçlıyordu. Ve Beckham, özellikle erkek vücuduna ait çok küçük bir rol oynadı.

Bu rolün öğrencilerin dikkatini çektiğinden eminiz. Ancak muhtemelen bir gün dünya çapında bir pop sansasyonu olacak birinin yapacağı bir şey değildi. Tabii ki, daha sonra futbol yıldızı David Beckham ile evlenmeye ve kendi moda ve güzellik imparatorluğunu kurmaya devam edecekti.

 

Dubrovnik Yakınlarındaki 6 Büyüleyici Adaya Bakın