Dünyanın En Pahalı 10 Uçak Bileti Neredeyse Ev Parası 

Dünyanın En Pahalı 10 Uçak Bileti Neredeyse Ev Parası 

Dünyanın En Pahalı 10 Uçak Bileti Neredeyse Ev Parası 

Dünyanın En Pahalı 10 Uçak Bileti Neredeyse Ev Parası…

Düşük maliyetli havayolları patlama yaşarken, dünyanın en pahalı uçak biletleri için hala bir segment var. Bu yazıda sizi dünyanın en pahalı on uçuşuyla tanıştıracağız. Onlar hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, şirketlerin web sitelerine de bakabilirsiniz. Bu uçuşların çoğu şu anda rezerve edilemez. Ancak, her şey yolunda gitmeye devam ederse, bu rotaların ve uçuşların çoğu yeniden açılacak. Aslında, bu fırsatları daha ucuza bile elde edebilirsiniz.

 İşte Dünyanın En Pahalı Uçak Biletleri, Uçuşları

1-New York’tan Tokyo’ya – ANA 1. Sınıf – 15.000$


1-New York'tan Tokyo'ya – ANA 1. Sınıf – 15.000$

Saygı ve onur üzerine kurulu Japon kültürüyle, herhangi bir ANA uçuşunda kusursuz hizmeti deneyimlemeniz şaşırtıcı değil. 1. sınıf sadece bunu bir adım daha ileri götürür ve parmak izlerinizde ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi size sunar. Birinci sınıf kabinleri çok fazla mahremiyete sahiptir. Ve böylesine yüksek değerli bir hizmetten bekleyeceğiniz tüm lüksleri elde edeceksiniz. Bu uçuş 15.000 $ ‘lık fiyatla bu listedeki en ucuzu.

2-New York’tan Abu Dabi‘ye – Etihad A380 Daireleri – 16.000 Dolar


2-New York'tan Abu Dabi'ye – Etihad A380 Daireleri – 16.000 Dolar

BAE’nin en büyük ikinci havayolu firması.  Herhangi bir Etihad uçuşundan tam bir lüks bekleyebilirsiniz. Elbette A380 ile uçmak daha da lüks. Bu birinci sınıf daireler, dünyada tam bir tek adada oturan ilk dairelerdi. 40 fit karede size tam özerklik sunarlar. Ve daha uzun rotalarda rahat uyumanız için bir yatağı açılır.

3-New York’tan Singapur’a – Virgin Atlantic Üst Sınıfı – 20.000 $


3-New York'tan Singapur'a - Virgin Atlantic Üst Sınıfı - 20.000 $

Richard Branson, lüks ve fahiş zevkiyle tanınan bir adam. Bu nedenle, şirketi Virgin Atlantic’in dünyanın en pahalı uçuş seçeneklerinden birine sahip olması şaşırtıcı değil. Kabinler gösterişli, yüksek düzeyde mahremiyet, ortak bir içki barı ve tabii ki böyle yüksek kalibreli bir uçuştan bekleyeceğiniz tüm olanaklarla.

4- New York’tan Hong Kong’a – Cathay Pacific 777 1. Sınıf – 20.000 $


4- New York'tan Hong Kong'a – Cathay Pacific 777 1. Sınıf – 20.000 $

Cathay Pacific, dünya çapında en iyi uçuşlara sahip olmakla ün yapmıştır. 36 inç genişliğindeki kabinler, alabileceğiniz en geniş kabinlerden bazılarıdır. Ve uyumak için son derece konforlu bir yatağa dönüşecektir. Lüks ve konfor en üst düzeydeyken, bazı yolcular yemeklerin daha kaliteli olmasını diler. Ancak, genel olarak hala harika bir uçuş deneyimi.

5- New York’tan Singapur’a – Swiss Air First Class – 22.000 $ (gidiş dönüş)


5- New York'tan Singapur'a - Swiss Air First Class - 22.000 $ (gidiş dönüş)

İsviçre, bu sınıfa “Bulutların Üstündeki Eviniz” adını vermeyi sever. Ücretsiz pijama ve lüks olanaklarla bu son derece doğru bir ifadedir. Yemekler son derece keyifli, hatta Michelin yıldızlı. Ve tüm İsviçre deneyimi kusursuz. Diğer sağlayıcılar kadar geniş olmasa da, İsviçre kişi başına daha fazla bagaja izin veriyor ve bu yüzden var.

6- New York’tan Pekin’e – Korean Air First Class – 27.000 $


6- New York'tan Pekin'e – Korean Air First Class – 27.000 $

Kore teknolojik olarak gelişmiş bir ülkedir. Bu nedenle birinci sınıf süitlerinin de olması doğaldır. Resmi olarak Prestij Süitleri olarak adlandırılan bu kabinlerde her şey dokunmatik yüzeyle kontrol ediliyor. Tamamen yatar koltuklar ve 17 inç düz ekran TV’ler var.

Tüm bunların tadını tam mahremiyet içinde ve Mercury Ödüllü yiyeceklerle çıkarabilirsiniz. Ne yazık ki, bu hizmeti sunan uçuş sayısını sınırladılar. Keyfini çıkarmak istiyorsanız uçuşunuzu dikkatlice seçmeniz gerekecek.

7- San Francisco’dan Abu Dabi’ye – Etihad Havayolları – 28.000 $


7- San Francisco'dan Abu Dabi'ye - Etihad Havayolları - 28.000 $

Bu, Etihad’ın bu listedeki ikinci listesi. Bu yüzden şimdiye kadar bu süitin harika bir teklif olacağını bilmelisiniz. Süitinizde 23 inç düz ekran TV, orta doğu menüleri ve süper konforlu deri koltuklar var. Ayrıca şekerlemelerle dolu bir mini barınız var.

8- Los Angeles’tan Dubai’ye – Emirates 1. Sınıf – 30.000 Dolar


8- Los Angeles'tan Dubai'ye – Emirates 1. Sınıf – 30.000 Dolar

En pahalı uçuşları duyduğunuzda aklınıza gelen ilk şey muhtemelen Etihad olacaktır. Ancak Emirates muhtemelen çok geride kalmayacaktır. Dürüst olmak gerekirse, tek yön bilet için 30.000$’a kadar ödeme yaparken en iyinin en iyisini bekliyor olacaksınız.

Tamamen bölüm bölüm özel süitlerin yanı sıra bar, mini bar, makyaj masası ve hatta spa tesisleri içeren ortak bir “oturma odası” bulunmaktadır. Bu yeterli değilse, spa tesisleri Bulgary konfor kitleri ile birlikte gelir. Genel olarak, bu, dünyanın en uzun uçuşlarından birinde alabileceğiniz en keyifli şey.

9 – New York’tan Hong Kong’a – Lufthansa 1. Sınıf – 43,00 $


9 - New York'tan Hong Kong'a – Lufthansa 1. Sınıf – 43,00 $

Lufthansa adını duyunca pek çok kişinin aklına Avrupa uçuşları geliyor. Ancak, dünyayı dolaşmanın en iyi yollarından bazılarını sağladıkları için yanılıyorlar. Bu listedeki birçok hizmette olduğu gibi, deneyim siz uçağa binmeden çok önce başlar. Aslında, otelinizden sizi özel salona götürmesi için yepyeni bir Porsche isteyebilirsiniz. Yemekler Michelin yıldızlı, mutfak lavabosunda her şeyi içeren temel kitler

10- New York’tan Abu Dabi’ye – Etihad Havayolları Konutu – 64.000 $


10- New York'tan Abu Dabi'ye – Etihad Havayolları Konutu – 64.000 $

Etihad, BAE’nin bayrak taşıyıcısı olduğu için bu listede pek çok kez yer alıyor. Ayrıca, bir #avgeek olarak muhtemelen Etihad’s Residence Suites’i duymuşsunuzdur. Bu listedeki diğer öğelerin lüks ve bu dünyanın dışında olduğunu düşünüyorsanız, o zaman size bir sürprizim var. Bir yatak odası (çift kişilik yataklı), salon ve duşlu banyodan oluşan üç odalı bir daire aldığınız için Residence adı tamamen haklıdır.

İşte karşınızda dünyanın en pahalı uçuşları

Bu yeterli değilse, yukarıda okuduğunuz tüm bonusları ve her isteğinize hitap edecek kişisel bir uşak alırsınız. Airbus A380’de tek yön bilet 64.000 dolara mal olacak. Ancak, rezidans iki kişi için seyahat sağlıyor. Bu yüzden düşündüğünüzde o kadar da pahalı değil. İşte karşınızda, dünyanın en pahalı uçuşları!

 

Uçak Koltuğunu Nasıl Dezenfekte Edersin İşte Yöntem

Peru’daki Machu Picchu İle İlgili En İlginç Gerçekler

Sonsuz Lavanta Tarlalarıyla Büyüleyen Furano Nerede