Aşktan Kaçma Olasılığı En Yüksek Olan Burçlar

Aşktan Kaçma Olasılığı En Yüksek Olan Burçlar

Aşktan Kaçma Olasılığı En Yüksek Olan Burçlar

Aşktan Kaçma Olasılığı En Yüksek Olan Burçlar…

Aşık olmak çok güzel bir duygu. Aynı anda kendimizi güvende, heyecanlı, güçlü, savunmasız, korkmuş hissetmemizi sağlar. Yol boyunca çeşitli duygular ve inişler ve çıkışlar ile tam bir hız treni yolculuğudur. Aşk bu kadar harika bir duygu olmasına rağmen, birçok insan çeşitli nedenlerle aşktan kaçar.

İşte aşktan kaçma olasılığı en yüksek olan burçlara, en çoktan en aza doğru sıralanmış bir bakış! Hangi burçlar aşktan kaçar sorusunun yanıtı:

 

Aşktan Kaçma Olasılığı En Yüksek Olan Burçlar

1-Kova

Kovalar, kendi dünyalarında yaşamayı tercih eden özgür ruhlu insanlardır. Duygularını ifade etmekten kaçtıkları bilinmektedir. Birini ancak bağlantının yeterince güçlü olduğunu hissederlerse sevebilirler.

2- İkizler Burcu

Çok yönlü bir kişilik olan İkizler macerayı, değişimi sever ve hapsedilmekten nefret eder. Böylece artık kendileri için bir macera olmadığını hissettikleri anda aşktan kaçarlar.

3- Başak

Aşktan kaçarlar çünkü incinmekten çok korkarlar. Savunmasız bir burç olan Başaklar, hassasiyetlerini olabildiğince güçlü görünerek gizlerler. Ancak, sert davranışları güvenlikleri için bir kalkandır.

4- Oğlak

Son derece hedef odaklı ve bağımsızdırlar. Aynı anda milyonlarca şey oluyor ve dikkatlerini çekmek zor olabilir. Bu sebeplerden dolayı partnerleri kendilerini önemsiz ve ikincil hissedebilir.

5- Koç

Tutku ve güven doludurlar. Çabucak aşık olurlar ve daha da hızlı aşık olurlar! Sevginin adrenalin patlamasını severler ama kaybolur kaybolmaz kaçarlar.

hangi burçlar aşktan kaçar

6- Yay Burcu

Romantizme doğru koşarlar ama aynı zamanda bağlılıktan da kaçarlar. Partnerleri için korkutucu olabilecek flört etmede iyidirler. Ayrıca, maceraya olan susuzlukları onları yerleşmekten alıkoyabiliyor.

7- Aslan

Romantik insanlardır ama kolayca hayal kırıklığına uğrarlar. Egoları herhangi bir şekilde incinirse, takdir edilmediklerini hissederler. Gururlarından taviz veremezler, bu da bazen insanların onları sevmesini zorlaştırır.

8- Boğa Burcu

Aşktan kaçmazlar, sevgilerini yanlış insanlara verirler! Toksik bir durumdan uzaklaşmak yerine daha sıkı tutunurlar. Boğa, yanlış kişiyle çok uzun süre kalarak aşktan kaçar.

9- Balık Burcu

Parçalar, zodyakın en romantik işaretlerinden biridir. Son derece duygusaldırlar ve bir ilişkinin yürümesi için derin bağlantılara güvenirler.

10- Terazi

Kararsız ve süper sosyal Terazi yalnız kalmaya dayanamaz. Hiçbir zaman ortaktan ortağa atlayabilirler. Ayrıca çok nostaljiktirler ve sıklıkla eski sevgililerine dönme eğilimindedirler.

11- Akrep

Akrepler kalplerini korurlar ve buna değmedikçe sizi içeri almazlar. Aşktan kaçmak için en az olası işaretlerden biridir. Ancak sıkı tarama süreçleri nedeniyle Akrepler gerçek aşkı pek sık bulamazlar.

 

Hangi Burç Neyi Komik Bulur Kahkaha Atacaksınız

Aşk Acısını Hafifletmek İçin Önemli İpuçları

Kadınlar Ve Erkekler Aşk Acısını Nasıl Atlatır Farka Bakın