La Casa De Papel 5. Sezon Tarihini Netflix Açıkladı

La Casa De Papel 5. Sezon Tarihini Netflix Açıkladı

La Casa De Papel 5. Sezon Tarihini Netflix Açıkladı

La Casa De Papel 5. Sezon Tarihini Netflix Açıkladı…

La Casa de Papel 5. sezon ne zaman başlıyor sorusunun cevabı belli oldu. Netflix tüm dünyada fenomen haline gelen dizisi La Casa De Papel’in 5. sezonun tanıtım fragmanını ve yayın tarihini paylaştı. Özellikle her biri beşer bölümden oluşan iki parça şeklinde izleyici ile buluşacak. 1. Kısım, 3 Eylül’de; 2. Kısım ise 3 Aralık 2021 tarihinde ekrana gelecek..

La Casa de Papel 5. Sezon Fragmanı

La Casa de Papel 5. Sezon Tarihi Heyacanla Bekleniyordu

İspanya Merkez Bankası’nda 100 saatten fazla bir süredir kapana kısılan Çete, özellikle Lizbon’u kurtarmayı başarmıştır. Ancak ekipten birini kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşar.

Sierra tarafından esir alınan Profesör’ün ilk defa bir kaçış planı yoktur. Başka hiçbir şeyin ters gitmeyecekmiş gibi göründüğü dakikalarda bankaya şimdiye kadar karşılaştıkları her şeyden çok daha güçlü bir düşman gelir: Ordu. Soygun olarak başlayan her şey savaşa dönüşürken, tarihteki en büyük soygunun sonuna yaklaşıyoruz.

 La Casa De Papel 5. Sezon Tarihini Netflix Açıkladı

La Casa de Papel Açıklaması

Dizinin yaratıcısı Álex Pina, paylaşılan La Casa de Papel 5. sezon fragmanı ile birlikte final sezonu için şunları söyledi:

“Salgının ortasında 5. kısmı yazmaya başladığımızda, on bölümlük sezondan bekleneni değiştirmemiz gerektiğini hissettik. Ve ilk ciltte sezon finali hissini yaratmak için elimizden gelen her şeyi yaptık.

Son derece agresif bir tarzda çalışmaya karar verdik ve Çete’yi işin başına getirdik. 2. ciltte daha çok karakterlerin duygusal durumuna odaklanıyoruz. Bizi doğrudan ayrılmalarına bağlayan duygusal haritalarında bir yolculuğa çıkıyoruz.”

Mutlaka İzlemeniz Gereken En İyi 11 Netflix Belgeseli

Tarihi Diziler Listesi Geçmişe Götürecek En İyi 12 Dizi

En İyi Mini Diziler Listesi Netflix’te Ne İzlenir?