Hangi Burç Neyi Komik Bulur Kahkaha Atacaksınız

Hangi Burç Neyi Komik Bulur Kahkaha Atacaksınız

Hangi Burç Neyi Komik Bulur Kahkaha Atacaksınız

Hangi Burç Neyi Komik Bulur Kahkaha Atacaksınız…

Eğlence ve kahkaha, hayatta ihtiyacımız olan iki önemli şeydir. İkisi de bizi mutlu ve neşeli hissettiriyor. Dahası, bizi yüksek sesle güldüren bir şey vardır. Pratik şakalar, parodi, aldatma veya hiciv olsun; hepimiz birini veya diğerini seviyoruz. Seni neyin çatlattığını bilmek istiyorsan, burcuna göre komik bulduğun şeyler burada.

İşte Burçların Komik Bulduğu Şeyler

1-Kova Burcu

O kadar kaba şakaları seviyorsun ki, birinin onlara söyleyecek cüretini hayal bile edemezsin.

2-Koç Burcu

Fiziksel mizahı seviyorsun. Özellikle de insanların incinmesini içerdiğinde. Tabelalara veya sütunlara giren, yüzlerine düz düşen vb. İnsanların videolarını izlemeyi seviyorsun. Bir partide biri sarhoşken bayılırsa, insanların yüzlerine bıyık çizmeleri çok komik olur.

3-Oğlak Burcu

Hakaretleri seviyorsun. Birinin diğerine hakaret etmesi kesinlikle sizi çılgına çevirecektir. Ayrıca, kuru mizahın büyük bir hayranısınız ve çoğu zaman başkalarının drama gördüğü yerde komediyi görüyorsunuz.

4-İkizler Burcu

İnsanları mizah ederken mizah bulursunuz. Ofisteki meslektaşınız size gelip karısı ve çocuklarını ve tatillerinde bagajlarını nasıl kaybettiklerini anlatmaya başladığında, başınızı sallar ve sempatik gibi davranırsınız. Ancak, içten yüksek sesle gülüyorsunuz.

5-Aslan Burcu

İnanılmaz derecede gürültülü, iğrenç ve uygunsuz insanlara yürekten gülüyorsunuz. Birinin cenazede tuhaf suratlar yapıp herkesi güldürmeye çalışmasının yanlış olduğunu bile düşünmüyorsunuz.

6-Terazi Burcu

Güçsüz olanın intikamını almasını seviyorsun. Size göre, büyük bir şirketin sahibinin bir rock ile kafasına vurulduğunu görmek tam bir komedi olur. Ama evsiz birinin başına gelirse bu bir trajedi olur.

Hangi Burç Neyi Komik Bulur Kahkaha Atacaksınız

7-Balık Burcu

Biraz kabasın ve hiçbir şey seni küçük çetene ait olmayan herkesin ne kadar aptal, çirkin, kokulu ve çirkin olduğuna dair kendi şakalarını anlatan bir arkadaş çevresine sahip olmaktan daha fazla güldüremez.

8-Yay Burcu

İyi komik bir hikayeyi seviyorsun ve hiç kimsenin senden daha komik hikayeleri yok. Ve daha komik olan şey, her birinin doğru olmasıdır!

9-Akrep Burcu

Akrep, karanlık ve tehlikeli bir eğilimi olan mizah için gider. Şok edilmek ve onları sallayan bir yere götürülmek istiyorlar. Bu, dünyanın anti-kahramanlarını kucaklarken en korkunç durumlarda mizah bulmakla ilgili.

10-Boğa Burcu

Şakalara ihtiyacın yok. Dünya o kadar çılgın ki, ihtiyacınız olan tüm mizahı sağlıyor. Böylece sadece arkanıza yaslanıp gözlemlersiniz. İnsan doğasını o kadar sonsuz derecede büyüleyici ve tuhaf buluyorsunuz ki, kendinizi bir bankta oturup etrafta dolaşan insanları seyrederek durmadan eğlendirebilirsiniz.

11-Başak Burcu

Sevmediğin birinin talihsizliğini duymak kadar hiçbir şey seni güldüremez. Lisede sana zorbalık yapan adamı hatırlıyor musun? Bir şey yüzünden hapse girdi. Bu kesinlikle sizi güldürecek bir şey!

Video Düzenleme İçin En İyi 24 Program Ücretsiz

Facebook Sayfanızda Kaçınmanız Gereken 6 Hata

İlkbahar Düğünleri İçin En Güzel Çiçek Fikirleri

Yılan Kovan Bitkiler Bahçeye Gelmesin Diye Bunu Yapın