Black Panther 2 Wakanda Dünyasını Keşfedecek

Black Panther 2 Wakanda Dünyasını Keşfedecek

Black Panther 2 Wakanda Dünyasını Keşfedecek

Black Panther 2 Wakanda Dünyasını Keşfedecek...Çok fazla şey söylemeden Marvel Studios, Black Panther‘in ilk özetini açıkladı : Wakanda Forever , bu da bize devam filminin neyi keşfedeceğine dair bir fikir veriyor.

Marvel, Black Panther 2 için resmi unvanın yanı sıra çıkış tarihleri, yeni başlıklar ve daha fazlası dahil olmak üzere bu hafta başlarında yaklaşan 4. Aşama MCU listesi hakkında pek çok bilgi açıkladı.

Sonuç olarak, merakla beklenen devam filminin kısa özeti bilgi akışında kayboldu.

Black Panther: Wakanda Forever Vizyon Tarihi

Marvel Studio, Black Panther: Wakanda Forever’ın “Wakanda’nın eşsiz dünyasını keşfetmeye devam edeceğini” vaat ediyor .

Marvel ayrıca, filmin ilk filmde T’Challa’yı çevreleyen karakterlere odaklanacağını ve “ilk filmde tanıtılan tüm zengin ve çeşitli karakterlere” devam filminde daha fazlasını vereceğini yineliyor.

Devam filmi Black Panther’ın arkasındaki Ryan Coogler tarafından yazılıp ve yönetiliyor. MCU hayranları, 8 Temmuz 2022’de Black Panther 2 yayınlandığında Wakanda’ya geri dönecekler.

Black Panther 2 Wakanda Dünyasını Keşfedecek
Black Panther 2 Wakanda Dünyasını Keşfedecek

Black Panther 2’de Chadwick Boseman’ın Karakteri Ne Olacak?

Kuşkusuz, bu devam edecek pek bir şey değil. Ne yazık ki, Chadwick Boseman geçen yıl kolon kanseri ile uzun bir savaşın ardından vefat etti.

Oyuncu, Marvel Sinematik Evreni’nde Kaptan Amerika: İç Savaş’tan başlayarak ilk Kara Panter’e giden T’Challa’yı oynamıştı. Boseman ayrıca hem Avengers: Infinity War’da hem de Avengers: Endgame’de yer aldı. Rolün yeniden düzenlenmeyeceği zaten onaylandı. Bunun yerine, evrendeki başka bir karakterin mantoyu alması bekleniyor.

Kuzey Kutbu’nda Yetişen En güzel Çiçekler Bir Bakın