YouTube’ta Etkileşimi Artırmak İçin Zamanlanmış Yorum

YouTube'ta Etkileşimi Artırmak İçin Zamanlanmış Yorum

YouTube'ta Etkileşimi Artırmak İçin Zamanlanmış Yorum

YouTube’ta Etkileşimi Artırmak İçin Zamanlanmış YorumYouTube, izleyicinin yorumlarını oynatma sırasında belirli, zamanlanmış noktalarda gösterecek yeni bir yorum görüntüleme seçeneğini test ediyor.

Bu seçenek, özellikle her klibin etrafında en iyi konuşmanın nerede gerçekleştiğini vurguluyor. Aslında niyeti ve anlamı hakkında daha fazla bağlam sağlayabiliyor.

Bu örnekte gördüğünüz gibi, yeni zaman ayarlı yorum ekranı, klip sırasında yapıldıkları noktada aslında izleyici yorumlarını ortaya çıkaracaktır.

YouTube Zamanlanmış Yorum Açıklaması

” Şu anda yorumları bir videoda tam olarak izlediğiniz ana kadar zaman ayarlı olarak görüntülemenize olanak tanıyan yeni bir özelliği test ediyoruz.

Bu deney bazı videolarda küçük bir grup insanın kullanımına sunulmuştur. Ve bunu daha fazla sunmayı düşüneceğiz. geniş ölçüde geri bildirime dayalı. ” Yani henüz bu seçeneğe herkes erişemiyor.

Test Grubunda Olup Olmadığınızı Anlamak İçin Bunu Yapın

Test grubunda olup olmadığınızı kontrol etmek için, YouTube uygulamasında (iOS veya Android’de) yorumlar bölümüne gidin ve oynatma penceresinin sağ altındaki ‘Sırala’ düğmesine dokunun. Erişiminiz varsa, listede “Süreli Beta” seçeneğini göreceksiniz.

Bu eski SoundCloud türü yorum ekranına çok benziyor. Bu da dinleyicilerin her parçanın belirli öğeleri hakkındaki coşkularını paylaşmalarına imkan sağlıyor. Bu, YouTube kliplerinde daha fazla etkileşime ilham verecek mi?

"<yoastmark

Youtube’da Katılım İçin Daha İyi

Söylemesi zor, ama kesinlikle ilginç bir seçenek. İlham verici izleyici davranışları ve katılımı açısından değeri olabiliyor. Ayrıca, görüntüleyenlerin video kliplerinizde en çok neyle etkileşime girdiği konusunda daha fazla bilgi sağlayabiliyor.

15 Saniyelik Reklamlar

Ayrı bir testte, 15 saniyelik atlanabilir reklamlar şeklinde yeni dijital okuryazarlık ipuçlarını paylaşmaya başladı.

Endişeleri Gidermek İçin…

Süreç, dijital okuryazarlık ve sahte raporlar paylaşan kişilerle ilgili artan endişeleri gidermek için oldu.

Ve yanlış bilgilerin etkisi önemli bölünmelere ve kaygıya neden oldu. Bu, sosyal ağlarda yaygın olan aşı yanlış bilgileriyle birlikte COVID-19 aşısının kullanıma sunulmasında özellikle yaygın.

Sonuçlara Bakacak

YouTube, testin sadece ABD’de küçük bir kullanıcı grubuyla yapıldığını açıkladı. Ancak ipuçlarının rastgele gösterildiğini, daha önce geldikleri videonun içeriğinin yerleşimiyle ilgili olmadığını söylüyor. YouTube,  özellikle bilgi istemlerinin olası bir genişlemesine karar vermek için sonuçları değerlendirecektir.

Telefonda Karanlık Mod Nasıl Kurulur Gözlere Zararlı Mı?

Bilgisayarınızı Bozabilecek 5 Windows PC Bakım Hatası

Instagram Hikayelerde Otomatik Altyazı Nasıl Yapılır?

Dünyanın En Büyük Otomobil Araba Şirketleri Listesi