Hakan Sabancı İtirafı! Senin Sayende 628 bin TL Kazandım

Aygün Aydın Hakan Sabancı

Aygün Aydın Hakan Sabancı ile ilişki yaşadığına inanmayanlara kızıp yazışmalarını ifşa etti.  Aydın, ‘Hakan Sabancı’ya veda mesajı yazdı. Aydın, sosyal medya hesabı Instagram üzerinden paylaştığı veda mesajında,

“Seninle tanışmamın yarattığı kaosla birlikte 81 ilden gelen maillerden sadece 1 haftada 6 bin 825 CV’yi okuyabildim. Ve bunlardan 4 bin 313 kişiye bu pandemi sürecinde istihdam sağladım.

Sen olmasaydın bunca şeyi başaramazdım

324 iş birliği teklifinden şimdilik 157 tanesiyle anlaşarak 628 bin TL gelir elde ettim. Ve bu tutarla ailesinin maddi imkanı olmadığı için kitap alamayan 3 bin 140 öğrenciye test kitabı göndererek hayatlarına dokundum.

Bir çok insanın hayatına daha da dokunmaya devam edeceğim çünkü daha okumam gereken binlerce mail var. Sen olmasaydın bunca şeyi başaramazdım” dedi.

Aydın mesajının devamında şu ifadeleri kullandı:

“Ben tanışıklığımızdan alabileceğim en yüksek ruhsal verimi ve hazzı alıp amacıma ulaşarak doyuma ulaştım. Bence artık birbirimizin hayatındaki görev burada son bulmakta.

Yaşamında mutluluklar dilerim. Umarım bir gün ömür boyu fiziksel mutluluktan çok daha ötesinin ne kadar kıymetli olduğunu sen de tadabilecek kadar olgunlaşırsın. Bir daha tanışıklık haricinde görüşmemek üzere hoşça kal.”

Hangi Ünlü Yıldıza Çok Benziyorsun Kendini Test Et

Dünya Ülkelerinin Başkentleri Hangileri?

Kadınlar Ve Erkekler Aşk Acısını Nasıl Atlatır Farka Bakın