Ahşap Yemek Servis Takımları Tabak Kase Ve Tepsiler

Ahşap Yemek Servis Takımları Tabak Kase Ve Tepsiler

Ahşap Yemek Servis Takımları Tabak Kase Ve Tepsiler

.Ahşap Yemek Servis Takımları Tabak Kase Ve Tepsiler…

Ahşap yemek takımları ile evinizde sıcak, samimi bir atmosfer yaratabilirsiniz. Bu çok amaçlı ahşap tabaklar, herhangi bir zamanda özellikle ekmek, salata, çorba, ana mezeler veya tatlılar servis etmek için kullanılabilir.

Orman evleri, restoranlar, akşam yemekleri ve açık hava etkinlikleri için mükemmel olan bu ahşap sofra takımı, herhangi bir ortamı daha sıcak hale getirmek için kullanılabilir.

Ahşap Yemek Servis Takımı İçin Seçim Yapın

Özellikle ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamak için birkaç farklı türde ahşap yemek takımına bakabilirsiniz.

Amacınıza en uygun olan çok çeşitli boyutlar arasından seçim yapın. Büyük ahşap kaseler, bir kahvaltı tabağı  veya açık büfede meyve veya sebze servis etmek için mükemmeldir.

Daha küçük tabaklar ve kaseler ise akşam yemeğinde çorba veya salatanın kenarlarını boşaltmak için kullanılabilir.

Ahşap Yemek Servis Takımları Tabak Kase Ve Tepsiler
Ahşap Yemek Servis Takımları Tabak Kase Ve Tepsiler

Ahşap Yemek Takımları Nasıl Temizlenir İşte En İyi Yöntemler

Tüm ahşap ürünler elde yıkanmalıdır. Bulaşık makinesinin ısısı ve kimyasalları ahşabın doğal gözenekli dokusuna zararlıdır.

Ürününüz eskirse cilası gıda için güvenli bir ahşap saç kremi ile eski haline getirilebiliyor. Önce ahşabı temizleyin ve kurutun.

Ardından, ahşap kremini yumuşak bir bez veya kağıt havluyla uygulayın. Saç kremi ürüne batırıldığında fazlalıkları temiz bir bezle silin. Ahşap bir tahtada fazla saç kremi olması, yapışkan veya yağlı hissetmesine neden olur.

1- Akasya Ağacı Salata Kasesi


1- Akasya Ağacı Salata Kasesi

Akasya ağacından yuvarlak salata kasesi ile masanıza güzel bir görünüm katın. Ekranınızın öne çıkmasını sağlamak için akasya ağacının tarzı ve sofistike büyük, paylaşımlı yemekleri servis edin! Yuvarlak şekil, çiftlikten masaya basit bir görünüm kazandırır.

Bu kaseyi ister makarna veya salata gibi ortak yemekler servis etmek için kullanın ister içinde taze meyveler sergileyin. Bu ahşap kase vitrin koleksiyonunuza çok yönlü bir ektir.

2- Akasya Ahşap Geniş Taban Salata Kasesi


2- Akasya Ahşap Geniş Taban Salata Kasesi

Akasya Ahşap Geniş Taban Salata Kasesi modern bir göz ekler. Büfe veya masa vitrininize çekici bir görünüm kazandıran büyüleyici bir merkez parçası olarak hizmet eder.

Bu kaseyi ister makarna veya salata gibi paylaşılan yemekler servis etmek için kullanın ister içinde taze meyveler sergileyin, bu ahşap kase vitrin koleksiyonunuza çok yönlü bir ektir.

Parlak yapraklı yeşillikler ile kırmızı, etli domateslerin güzel akasya ağacına zıtlığı, salatanızı yemeğe başlamak için mükemmel bir cazip hale getirmenin ideal yoludur!

3- Bambu Ağacı Açılı Kase


3- Bambu Ağacı Açılı Kase

Bu doğal ahşap tonu ile açılı bambu kase, gündelik yemek için idealdir. Kasenin açılı şekli, geleneksel düz kenarlı bir kaseye kıyasla herhangi bir açık büfe ayarında ürününüz için optimum görünürlük sağlar. Bu kase, neredeyse her olay için harika bir çözümdür.

4-Palmiye Ağacı Salata Kasesi


4-Palmiye Ağacı Salata Kasesi

Palmiye ağacından yuvarlak salata kasesi ile sofistike büyük, ortak yemeklerini servis edin! Yuvarlak şekil, çiftlikten masaya basit bir görünüm kazandırır.

Büyüleyici bir merkez olarak hizmet veren büfe veya masa teşhirinize bakın. Bu kaseyi ister makarna veya salata gibi ortak yemekler servis etmek için kullanın ister içinde taze meyveler sergileyin. Bu ahşap kase vitrin koleksiyonunuza çok yönlü bir ektir

5-Dikdörtgen Bambu Tepsi


5-Dikdörtgen Bambu Tepsi

Dikdörtgen ahşap bambu tepsiyle tatlı, unlu mamul veya sandviç sunabilirsiniz! Bambu yapısı, mezelerden ana yemeklere kadar çeşitli yemekler için çevre dostu bir imajı var.

Konik bir kenar, sıcak, ahşap benzeri tonları açık büfeleri, yiyecek içecek etkinliklerini ve daha fazlasını kolayca tamamladığından yiyecekleri tepside güvenli bir şekilde tutar.

6-Yuvarlak Palmiye Tabağı


6-Yuvarlak Palmiye Tabağı

Yuvarlak Palmiye Tabağıyla dinamik yemek sunumları oluşturun. Yuvarlak hurma ağacı tabak. Lüks restoranlar ve büfeler için mükemmel olan bu çok yönlü yemek çeşnileri, dip sosları ve sosları doldurmak için mükemmeldir.

İmza mutfağınız ne olursa olsun, bu ürün, menü öğelerinizi öne çıkaracak ve kendine özgü dokusu ve dokusu ile çarpıcı bir ahşap tasarım sunacaktır. Ayrıca, doğal rengi, mevcut dekor tarzınızı tamamlayacaktır.

7- Dokuma Ahşap Tabak


7- Dokuma Ahşap Tabak

Masanıza çekici ve doğal bir dokunuş katabilirsiniz. Bu sağlam, dokuma ahşap plakalarda lezzetli bir ziyafet sunun. Günlük kullanıma dayanabilen bu dayanıklı tabaklar, salata, ana yemekleri ve daha fazlası için mükemmeldir.

Kırılmaya dayanıklı ve emici olmayan, çok amaçlı formları ve işlevselliği, bu tabakları neredeyse her durum ve ortam için ideal kılar.

8- Ahşap Aksan Kase


8- Ahşap Aksan Kase

Ahşap vurgulu kase ile tekliflerinizi şık bir şekilde sergileyin! Doğal ahşaptan yapılmış bu kase dayanıklı olacak şekilde oldu.

Şık bir görünüm için kasenin içinde ve dışında zengin ahşap tahıl görülür. Kombine çok yönlülük ve işlev, bu kaseyi çekici ve her şey için mükemmel kılar. Geniş boyutu, onu herhangi bir sayıdaki seçenek için ideal kılar!

9- Yuvarlak Karbon Ahşap Sunum Tahtası


9- Yuvarlak Karbon Ahşap Sunum Tahtası

Yuvarlak karbon ahşap servis tahtası ile dinamik yemek sunumları oluşturun. Çeşitli kullanımlar için mükemmel olan geniş bir yüzeye sahip. Bu çok yönlü tahta, lezzetli mezeler, mezeler ve şarküteri çeşitleri hazırlamak için mükemmeldir.

Üstün dayanıklılık sağlamak için eski bir Japon yöntemi olan Shou Sugi Ban kullanılarak kömürleştirilmiştir. Kolay taşıma için bile hafiftir!

10- Kare Bambu Kase


10- Kare Bambu Kase

11- Ahşap Servis Kaşıkları

11- Ahşap Servis Kaşıkları

12- Ahşap Bardaklar

12- Ahşap Bardaklar

Anneler Günü İçin Hediye Fikirleri İşte 30 Seçenek 

Kızartma Tava Çeşitleri Hangileri Daha İyi İşte Özellikleri

Aşk Acısını Hafifletmek İçin Önemli İpuçları