Özcan Deniz’le Aşk Yaşadık 12 Gün Evden Çıkmadık

Özcan Deniz'le 12 Gün Aşk Yaşaşdık Evden Çıkmadık

Bir dönemin popüler isimlerden Yeliz, Armağan Çağlayan’ın YouTube programı ‘Dur Bi Dinle’ye konuk oldu. Yeliz, şöhret yolculuğunu, evliliğini ve Özcan Deniz ile yaşadığı aşkı anlattı… İşte Yeliz’in o açıklamaları…

Hilmi Topaloğlu Yüzünden Ayrıldık

Ben çalışıyordum, gece dönüyordum. 12 gün evden çıkmadık. O bekliyordu beni. Sonra ayrıldık. Çünkü o yeni çıkıyordu piyasaya. Şimdiki gibi rahat değildi o zaman. Rahmetli Hilmi Topaloğlu, “Sen daha yolun başındasın. Kendinden 10 yaş büyük kadınla niye berabersin” falan… Onun için ayrıldık.

Baba Çok Acı Çekiyorum Dedim

Ben ayrıldığım zaman babamı çağırmıştım. Orada babamın dizine yatıp ‘Baba çok acı çekiyorum’ dediğimi hatırlıyorum.

99 depreminden önce ben bir albüm yaptım, bir iş adamı sponsor oldu. Ve bu albümün de müzik direktörlüğünü asla ve asla ismini vermeyeceğim biri üstlendi. Çünkü verdiğim anda cevap verecek, prim yaptırmak istemiyorum.

Hep diyorum, ben bu ülkede iki kişiye ne ölüme ne dirime. Biri kadın şarkıcı, biri bu adam. İkisi de benim ekmeğimle oynadılar. Bunlar 99 depreminden önce olan hadiseler.

Şahane bir albüm yaptım 12 şarkıcılık. Müzik direktörü, besteci ve sponsor arasında anlaşmazlık yüzünden ben güme gittim. Ve çöpe atıldı, ben orada tamamen küstüm her şeye. Pisi pisine bir insanın egosu, bir insanın ben bilirim demesi yüzünden benim albüm, şahane şarkıların olduğu longplay çöpe gitti.

Hülya Avşar’ın Tokadı Ertuğrul Postoğlu’nu Hastanelik Etti

Hangi Ünlü Yıldıza Çok Benziyorsun Kendini Test Et

Hayatın Kitap Olsaydı Hangi Roman Olurdu?