BTS Louis Vuitton’ın Marka Yüzü Oldu Twitter Yıkıldı

BTS Louis Vuitton'ın Marka Yüzü Oldu Twitter Yıkıldı

BTS Louis Vuitton'ın Marka Yüzü Oldu Twitter Yıkıldı

BTS Louis Vuitton’ın Marka Yüzü Oldu Twitter Yıkıldı…Kore’nin ünlü K-pop grubu BTS, Louis Vuitton giyim markasının küresel elçisi oldu.

Dünyaca ünlü Fransız markası Louis Vuitton K-Pop grubuyla işbirliğini dünyaya duyurdu.

Grammy Ödüllerinde Louis Vuitton Kıyafetleri

BTS Guinness Dünya Rekorları’yla tanınan bir grup ve adından sıkça söz ettiriyor. BTS, geçtiğimiz ay Grammy’lerde özel Louis Vuitton kıyafetleriyle imalı bir açıklama yapmıştı.

Ünlü grup Louis Vuitton’un en son elçileri olarak resmen tanıtıldı. Yeni ortaklığın bir parçası olarak Jungkook, J-Hope, V, RM, Jin, Suga ve Jimin , bir dizi özel projede Fransız moda evi ile birlikte çalışacak ve önümüzdeki performanslarda ve görünümlerde LV’de donatılması bekleniyor.

BTS Louis Vuitton'ın Marka Yüzü Oldu Twitter Yıkıldı

Twitter’da TT Listesine Girdiler

Bu durum ünlü grubun hayranları tarafından çok olumlu karşılandı. Özellikle sosyal paylaşım sitesi Twitter’da binlerce tweetle TT listesine giren grup sosyal medyayı salladı.

BTS’in yeni rolünü duyuran bir basın bülteninde Louis Vuitton, onları “dünyadaki en tanınmış ve etkili gruplardan biri” olarak nitelendirerek, “BTS’in her yerde bulunan popülaritesi dünya çapında yankılanıyor ve Louis Vuitton yeni rolleriyle ilgili haberleri paylaşmaktan çok mutlu açıklaması geldi.

İtalyan Mutfağı Dünyaca Ünlü En Güzel 12 Yemek

İzmir Marşı’nın Japonca Versiyonunu Dinleyin

Karaoke Kelimesi Hangi Dilden Geliyor?

Dünyanın En Büyük Ve En Lüks Otel Zinciri listesi