Angelina Jolie’den Çok Zor Karar Geri Adım Attı

Angelina Jolie'den Çok Zor Karar! Geri Adım Attı

Angelina Jolie'den Çok Zor Karar! Geri Adım Attı

Angelina Jolie’den Çok Zor Karar Geri Adım AttıAngelina Jolie ve Brad Pitt , 2016’daki bölünmelerinden sonra, yeni aile durumlarına alışırken halkın incelemesinin ağırlığını taşıdılar. Jolie için bu değişim, kariyerini ve hangi projeleri üstlendiğini derinden etkiledi.

Angelina Jolie’den Yönetmenlik Kararı

Entertainment Weekly’ye konuşan oyuncu, boşanma sırasında yönetmenlik aşkının arka planda kaldığını paylaştı.

Altı çocuk annesi, yeni filmi Those Who Wish Me Dead hakkında konuştu. Jolie , “Yönetmenliği seviyorum, ancak ailemde birkaç yıldır yönetmeme imkan vermeyen bir değişiklik oldu ” dedi.

Angelina Jolie'den Çok Zor Karar! Geri Adım Attı

Jolie Çocuklarına Yakın Olmak İstiyor

Pitt ve Jolie, o zamandan beri çocukları için bir gözaltı savaşına girdiler.

Daily Mail , oğulları Maddox’un yakın zamanda babasına karşı ifade verdiğini ve Pitt’in soyadını soyadından çıkarmak istediğini bildirdi.

2016 yılında, Pitt’in çocuklarını sözlü ve fiziksel olarak istismar ettiği iddia edildi. Ancak daha sonra oğlu Maddox aleyhindeki bir suçlamadan beraat etti.

Sonuç olarak, Jolie inişler ve çıkışlar boyunca çocuklarına yakın kaldı.

Yönetmenlik Zorluyor

Jolie, “Sadece daha kısa işler yapmam ve daha çok evde olmam gerekiyordu, bu yüzden birkaç oyunculuk işi yapmaya geri döndüm. Gerçekten işin gerçeği bu,” diye devam etti Jolie.

Entertainment Weekly’ye “Çok teknik terimlerle, yönetmenin neye ihtiyaç duyduğunun, diğer zorlukların ve kaç farklı parçanın hareket ettiğinin daha çok farkındayım” dedi .

Angelina Jolie'den Çok Zor Karar! Geri Adım Attı
Angelina Jolie’den Çok Zor Karar! Geri Adım Attı

Artık Kameranın Diğer Tarafında

Artık kameranın diğer tarafında olduğu için, yönetmenlerin filmlerini yapmak için üstlendikleri yaratıcı süreci anlıyor ve saygı duyuyor.

“Belki daha gençken ve soğuk, ıslak, duygusal ve ağlaman gereken büyük bir gün geçirdiğinde, bunları düşünüyorsun,” diye devam etti.

“Şimdi yönettiniz ve daha yaşlısınız ve donup ağlarken, pirotekniklerin veya başka birçok durumun da olduğunu fark ediyorsunuz. Sizi kendinizden çekiyor.”

Geçtiğimiz Birkaç Yıl Oldukça Zor Oldu

Bugün, Jolie önce ailesine odaklanıyor, bu şimdilik yönetmenlik arayışlarından geri adım atmak anlamına gelse bile. Oyuncu, kişisel hayatındaki iniş çıkışlar boyunca ailesine zarar verdiğini itiraf ediyor.

Geçenlerde Vogue’a “Geçtiğimiz birkaç yıl oldukça zor oldu” dedi . “Ailemizi iyileştirmeye odaklanıyorum. Buzun erimesi ve kanın vücuduma dönmesi gibi yavaş yavaş geri geliyor’’ açıklamasında bulundu.

Angelina Jolie İstanbul Sözleşmesi Hakkında Ne Dedi

En İyi Mini Diziler Listesi Netflix’te Ne İzlenir?

Parga’da Ne Yenir En İyi Parga Restoranları Ve Kafeleri

İtalyan Mutfağı Dünyaca Ünlü En Güzel 12 Yemek