Erkan Trükten Kimdir haddinibilyoutube dedi

Erkan Trükten Kimdir haddinibilyoutube dedi

Erkan Trükten Kimdir haddinibilyoutube dedi

Erkan Trükten Kimdir haddinibilyoutube dedi…

Sosyal paylaşım sitesi haddinibilyoutube tagıyla çalkalanıyor. Twitter haddinibilyoutube hashtagının açılma sebebi Tarih Felsefecisi, Araştırmacı, Yazar ve BBN Türk Büyük Resim Moderatörü Erkan Trükten..

haddinibilyoutube hastagı neden açıldı

İddiaya göre Youtube Erkan Trükten’in Covid programını ‘halk sağlığına tehdit’ diyerek sansür uyguladı.

Erkan Trükten Twitter’dan yaptığı açıklamada ‘‘Açıktır ki @Youtube DSÖ’nün Covid hakkında söylediklerini esas alıp alanında uzman olan doktorların ve bu doktorların açıklamalarına katılanların görüşlerine zorbaca sansür uygulamaktadır.

Bu ancak NAZİ Almanyası’nda olabilecek bir faşizmdir. Sansür sadece kendi sayfamda uygulanmıyor.

Youtube çıktığım ve hasabı 100.000’i aşan diğer sayfalardan da “halk sağlığını tehdid” diye videolarımı kaldırtmış ve kanallara uyarı cezası getirmiş. Kanal sahipleri isimlerini vermemi istemedi.Sonuçta ekmek paraları’’ dedi.

 Erkan Trükten Kimdir?

 Erkan Trükten Kimdir?

Trükten, 1980 yılında Bulgaristan Kırcaali’de doğdu. Komünist lider Todor Jivkov’un Bulgaristan Türklerinin isimlerini zorla  değiştirerek asimile etme politikasının sonucunda, tüm mal varlığını Bulgaristan’da bırakan ailesiyle 1989 Temmuz’unda Türkiye’ye sığındı.

İlköğreniminin bir kısmını Bulgaristan, bir kısmını da Türkiye’de tamamladıktan sonra, ortaöğrenimine Kâğıthane Lisesi’nde tamamladı.

Tarih eğitimini İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi’nde 1999-2003 yılları arasında tamamladı.  2004 yılında Bulgaristan’a giderek Sofya Üniversitesi Felsefe Fakültesi’nden “Küresel Düşüş: Modernizm” teziyle yüksek lisansını felsefe alanında yaptı.  Trükten tarih felsefesi üzerine konferanslar verdi.

Doğum Tarihi: 1980

Doğum Yeri: Bulgaristan

Mesleği: Tarih Felsefecisi, Araştırmacı, Yazar

Mezun olduğu üniversite: İstanbul Üniversitesi Tarih Bölümü

Kitapları: Deccal Derin Devleti

Modern Sığlık Metafizik Derinlik

 

Johannes Gutenberg Kimdir Bilmediğiniz 7 Gerçek