Samsung Galaxy A10 Özellikleri Kamerası Kaç MP

Samsung Galaxy A10 Özellikleri Kamerası Kaç MP

Samsung Galaxy A10 Özellikleri Kamerası Kaç MP

Samsung Galaxy A10 Özellikleri Kamerası Kaç MP…Samsung Galaxy A10 fiyatı gayet uygun. Telefon yaklaşık 1900 TL civarında. Samsung‘un telefeonlarının arasında uygun fiyatlılarından diyebiliriz. Ancak karşılığında gerekli olanı aldığınız bir telefon. Öncelikle giriş seviyesi konseptler için birçok özelliğe sahip modern görünümlü bir akıllı telefon.

Büyük Ekran Açık Havada Hala Parlak

Galaxy A10, Samsung’un 2019’da piyasaya sürdüğü Galaxy A serisinin giriş seviyesi modelidir. Bununla birlikte A serisi, çok daha az premium görünen giriş seviyesi Galaxy J serisini takip etti. Bu A10 giriş seviyesi modeldir, ancak kesinlikle ucuz değil. Ve bu da satış fiyatı pahalı değildir. Her şey ekranla başlar.

Infinity Ekranına Sahip

Samsung, daha pahalı modellerde de bulduğumuz Infinity Ekranını uyguluyor. İnce ekran kenarları ve geniş yüzey alanı karakteristiktir. Özellikle Galaxy A10‘da bu fiyat kategorisinde oldukça büyük olan 6.2 inçlik bir ekran buluyoruz. Uyarlanabilir Ekran seçeneği sayesinde güneş ışığında da okumak kolaydır.

Samsung Galaxy A10 Özellikleri Kamerası Kaç MP
Samsung Galaxy A10 Özellikleri Kamerası Kaç MP

Dahili Bataryalı Plastik Gövde

Galaxy A10‘un muhafazası cam veya metalden değil, ‘eski moda’ plastikten yapılmıştır. Bu kulağa ucuz geliyor ama tam da bu yüzden A10’un bu kadar düşük bir fiyat etiketi var. Ayrıca plastik, metal veya camın sahip olmadığı avantajlara sahiptir. Kolay kırılmaz, çatlamaz ve kışın çok soğuk hissetmez. Sırt, farklı renklerde mevcut olan hafif parlak bir kaplamaya sahiptir. Bu, sonuçta biraz premium görünmesini sağlar. Plastik arka yüze rağmen çıkarılamaz, bu da batarya için de geçerlidir. Dahası, pil hızlı şarj oluyor, bu fiyat kategorisinde pek görmediğiniz bir şey.

Samsung Galaxy A10 Özellikleri

-Çentikli ve HD + çözünürlüklü 6,2 inç Infinity-V ekran
-FHD video ve AR etiketleriyle 13 Megapiksel arka kamera
-Yüz tanıma özellikli 5 megapiksel ön
-1.6 GHz’e kadar Samsung octacore işlemci (Exynos 7884)
-Çift SIM desteği (2x nanoSIM)
-Hafıza kartı yerleştirme yeteneği (maks. 512 GB’a kadar)
-4G internet LTE desteği

Samsung Galaxy A10 fiyatı
Samsung Galaxy A10 fiyatı

Kamerası 13 Megapiksel

Galaxy A10, arkasında tek kamera bulunan birkaç yeni A modelinden biridir. Parlak f / 1.9 lensli 13 megapiksel bir modeldir. Bu, günlük anlık çekimler için yeterlidir, ancak yeterli ışığa ve sabit bir elinize sahip olduğunuzdan emin olun. Hareket stabilizasyonu eksik. AR etiketleri, çeşitli filtreler ve damgaların varlığıyla yaratıcılığınızı serbest bırakabilirsiniz.

Samsung-Galaxy-A10-Özellikleri-ve-Hızı
Samsung-Galaxy-A10-Özellikleri-ve-Hızı

Tek Kamera, Parmak İzi Tarayıcısı Yok

Ön tarafta özçekimler için 5 megapiksellik bir atıcı buluyoruz. Bu, Infinity V ekranında küçük bir çentikte bulunur. Özçekimlerin yanı sıra, bu kamera A10‘unuzun kilidini de açabilir. Bu gereksiz bir lüks değil çünkü kamerada parmak izi tarayıcısı yok. Bu bir anlaşma kırıcı olabilir, özellikle de sahip olan rakipler olduğu için.

Telefonda Karanlık Mod Nasıl Kurulur Gözlere Zararlı Mı?

Instagram Hikayelerde Otomatik Altyazı Nasıl Yapılır?

Tiktok Hesabı Ve Videolarını Silme Videoları Geri Yükleme

TikTok Filigranlarını Kaldırmak İçin En İyi 5 Uygulama