Kanye West belgeseli geliyor Kim Kardashian olacak mı

Kanye West

Kanye West

Kanye West belgeseli geliyor Kim Kardashian olacak mı? Amerikalı rapçi, şarkıcı, şarkı yazarı, prodüktör, girişimci moda tasarımcısı Kanye West belgeseli geliyor. Netflix yayınlayacağı belgesel için 30 milyon dolar harcadı. Belgesel Kanye West’in 21 yıllık ev videoları ve rapçinin daha önce hiç görülmemiş görüntülerini kapsayacak.

Kanye West belgeseli geliyor Kim Kardashian olacak mı
Kanye West belgeseli geliyor Kim Kardashian olacak mı

Kanye West belgeselinin ismi ne olacak?

TIME Studios filmin yapımcılığını Coodie & Chike’ın kendi prodüksiyon şirketi Creative Control ile birlikte yapıyor. Daha ismi belirlenemeyen belgesel West’in ilk stüdyo albümü The College Dropout’un raflara çıkmasından dört yıl önce, 2000 yılından bu yana West’in hayatını takip edecek.

Belgeselde neler olacak?

Belgesel, 2020 Başkanlık seçimlerindeki tartışmalı ve çok duyurulan koşusuna ek olarak, annesi Donda West’in ölümü de dahil olmak üzere rapçi hayatındaki anıtsal anları da kapsayacak.

Kanye West belgeseli
Kanye West belgeseli

Kim Kardashian belgeselde olacak mı?

Kim Kardashian’ın bir filmde görünüp görünmeyeceği bilinmiyor. İkili boşanmanın ortasında ancak on yıldan uzun süredir birbirlerinin hayatında.2015’te moda alanına da girenn West aynı zamanda bir moda tasarımcısı…Tasarladığı ayakkabılardan bir marka oluşturdu. Forbe milyarderler listesine onun da adını koydu.

Belgesel Netflix’te olacak

West belgeseline herhangi bir yorum yapmadı ve geçen yıl ki seçim gününden bu yana bir kez patlama yaşayan Twitter hesabına sessiz kaldı. İsimsiz belgesel bu yıl Netflix‘te  yayınlanacak.

Netflix televizyona nasıl kurulur işte kurulu olan TV’ler