Batman: The Long Halloween’in ilk fragmanı geldi

Batman: The Long Halloween'

Batman: The Long Halloween'

Batman: The Long Halloween’in ilk fragmanı geldi...Warner Bros., DC animasyonunun son filmi Batman: The Long Halloween Part One’ın ilk fragmanını yayınladı. Dolayısıyla film, Jeph Loeb ve Tim Sale tarafından çıkarılan klasik çizgi roman uyarlamasının ilk kısmı…Film tüm zamanların en beğenilen DC Comics hikâyelerinden biri olarak kabul ediliyor.

Hikayede Batman ve Harvey Dent, gizemli bir seri katil tatillerde her iki ailenin üyelerini hedef alırken, iki mafya ailesi arasındaki savaşı durdurmak için birlikte çalışır.

Batman: The Long Halloween fragman için tıkla

"<yoastmark

Batman: The Long Halloween kadrosunda kimler var?

Gotham’ın rakip organize suç hanedanları tarafından kontrol edilen bir şehirden kostümlü çılgın tiplerin istila ettiği bir şehre nasıl gittiğini anlatıyor. Jensen Ackles, Batman / Bruce Wayne’in yanı sıra Harvey Dent rolünde Josh Duhamel, James Gordon rolünde Billy Burke, Carmine Falcone rolünde Titus Welliver, Calendar Man rolünde David Dastmalchian ve The Joker rolünde Troy Baker’ın seslendirdiği kadroyu canlandırıyor.

İşte The Long Hallowee’in oyuncu kadrosu:

Jensen Ackles Batman olarak
Catwoman olarak Naya Rivera
Josh Duhamel İki Yüzlü
Billy Burke James Gordon olarak
Titus Welliver Carmine Falcone olarak
David Dastmalchian Takvim Adamı olarak
Troy Baker Joker olarak
Amy Landecker, Barbara Gordon olarak
Gilda Dent olarak Julie Nathanson
Jack Quaid, Alberto Falcone olarak
Fred Tatasciore Solomon Grundy olarak
Alistair Duncan, Alfred Pennyworth olarak.

Batman: The Long Halloween
Batman: The Long Halloween’

Filmin vizyon tarihi ne zaman?

Ayrıca Barbara Gordon olarak Amy Landecker, Gilda Dent olarak Julie Nathanson, Alberto Falcone olarak Jack Quaid, Solomon Grundy olarak Fred Tatasciore, Alfred Pennyworth olarak Alastair Duncan ve Catwoman olarak geç Naya Rivera var. Filmin vizyon tarihi belli değil ancak ilk bölüm bu yaz yayınlanacak. İkinci bölümün ise sonbaharda vizyona gireceği konuşuluyor.

Netflix televizyona nasıl kurulur işte kurulu olan TV’ler