Tiktok Hesabı Ve Videolarını Silme Videoları Geri Yükleme

Tiktok Hesabı Ve Videolarını Silme Videoları Geri Yükleme

Tiktok Hesabı Ve Videolarını Silme Videoları Geri Yükleme

Tiktok hesabı ve videolarını silme videoları geri yükleme…Özellikle TikTok videosunu kaldırmak isteyebilirsiniz? Bu videoları nasıl kolayca sileceğiniz hakkında bilmeniz gereken her şey burada…

Sildiğiniz videoları tekrar yüklemek isteyebilirsiniz

Öncelikle TikTok video keşfetmek ve oluşturmak için sonsuz filtre ve efektlere sahip. Bu yüzden istediğin videoyu çekebilir, istersen de silebilirsin. İşte TikTok videolarını silme konusunda bilmeniz gereken her şey…

Tiktok hesabı ve videolarını silme videoları geri yükleme
Tiktok hesabı ve videolarını silme videoları geri yükleme

Tiktok’ta paylaşılan video nasıl silinir?

Neyse ki oldukça kolay olan bir TikTok  videosunun nasıl silineceğine dair adım adım bir kılavuz:

Öncelikle telefonunuzda uygulamayı açın. Daha sonra ekranın sağ alt tarafında Ben yazan bir simge var. Ona dokunun. Özellikle bu sizi profil sayfanıza götürür. Bu sayfada, gönderdiğiniz tüm videoları kaydırıp görebilirsiniz. İlk olarak sileceğin videoyu tıkla. Ardından, ekranın sağ tarafındaki üç nokta simgesine (…) bas, altta bir pencere çıkacaktır..

TikTok videosunu hesabınızdan kalıcı olarak kaldırma

Özellikle sil düğmesini görene kadar bu pencerede sağa doğru ilerleyin ve buna basın. Bundan sonra başka bir pencere, videoyu silmek istediğinden emin olup olmadığını soracaktır. Sil düğmesine tekrar basın. Bu kadar. Artık videoyu hesabınızdan kalıcı olarak kaldırdınız. Artık Tiktok’ta video silme işlemi tamamlanıyor.

Tiktok hesabı ve videolarını silme videoları geri yükleme
Tiktok hesabı ve videolarını silme videoları geri yükleme

Bir TikTok videosunu silmeden önce yedekleyin

Kafası karışık insanlardan biriyseniz, bir videoyu silebilirsiniz, ancak daha sonra pişman  olursanız videonuzu geri getirmek için bir kopyasını kaydedebilirsiniz. Bazı telefonlar yüklenen videoların bir kopyasını otomatik olarak bir TikTok klasörüne kaydederken, bu tüm cihazlar için geçerli değildir.

TikTok Videosu nasıl yedeklenir?

Özellikle kendinizi güvene alıp videoyu silmeden önce kaydedebilirsiniz. Öncelikle bunu yapmanın yolu, beş numaraya kadar yukarıdaki ile aynı adımları izlemektir. Ardından, sağa kaydırmak yerine, açılan pencerede ilk seçenek olan Kaydet düğmesine basın. Daha sonra endişelenmeden videoyu silebilirsiniz. Son olarak TikTok videosu yedeklemesi olmuş durumda.

TikTok'ta beğendiğim videoları nasıl bulurum
TikTok’ta beğendiğim videoları nasıl bulurum

Peki TikTok videosu nasıl özel yapılır?

Öncelikle TikTok’ta bir videoyu silecekseniz silme tek çözüm değildir. Çünkü silme işleminin kalıcı olmasından solayı geri dönüşümlü bir alternatif düşünebilirsiniz. Özellikle videoyu Özel olarak ayarlayabilirsin. Böylelikle onu görüntüleyecek tek kişi sensindir. Bu yöntemle, gelecekte fikrinizi değiştirme ve herkesin görmesi için profilinize geri koyma seçeneğine sahip olacaksınız.

Bir TikTok videosunu neden silmek istiyorsunuz?

Bazen attığın videoyu kaldırmak isteyebilirsin. Belki bir yıl önce size iyi gelen şimdi sadece kötü görünüyordur. Ya da belki o sırada iyi hissettiren bir açıklama yaptınız, ancak yorumlardaki insanlar sizi çağırdı ve o zamandan beri fikrinizi değiştirdiniz.

TikTok’ta beğendiğim videoları nasıl bulurum?

Öcelikle beğendiğiniz videolara erişmek için öncelikle telefonunuzdaki TikTok uygulamasına giriş yapın. Daha sonra alt paneldeki ‘Ben’ sekmesine gidin. Burada, varsayılan olarak, kendi yayınladığınız tüm videolar tarafından karşılanacaksınız. İlk olarak TikTok’ta ‘beğendiğiniz’ tüm videoları görüntülemek için videolar sekmenizin yanındaki orta sekmeye dokunun.

"<yoastmark

TikTok’ta bir video nasıl beğenilir

Uygulamadaki bir videoyu beğeni için ilk olarak videonun sağ tarafındaki kalp şeklindeki simgeyi tıkla. Özellikle kalp kırmızı işaretliyse, videoya beğeni yapmış olursun.

Yanlışlıkla bir videoyu beğenirseniz

Yanlışlıkla bir videoyu mu beğendiniz? Bunun çözümü çok kolay aslında. Basitçe kalp simgesine tekrar basın ve kırmızıdan orijinal anahatlarına dönecektir.

TikTok hesabı nasıl silinir

Öncelikle TikTok hesabınızı silmenin yolu budur. Özellikle yüklediğiniz tüm içeriği ve sahip olabileceğiniz tüm Takipçileri kaybedeceksiniz, ancak yeniden keşfetme kapsamı yepyeni bir hesapla sınırsızdır. Öncelikle TikTok’ta hesap silecek bu adımları takip edin:

1-TikTok’u açın ve ‘Hesap’ı seçin.

2-Ekranın sağ üst kısmındaki üç noktalı menü simgesini seçin.

3-Gizlilik ve Ayarlar’ı ve Hesabımı Yönet’i seçin.

4-‘Telefon Numarası’nı seçin ve numaranızı ekleyin.

5-SMS ile 4 haneli bir kodun gönderilmesini bekleyin ve bunu TikTok uygulamanıza girin.

6-‘Hesabınızı kaldırmayı mı düşünüyorsunuz?’ Seçeneğini seçin. ve başka bir kodun gelmesini bekleyin.

7-Kodu uygulamaya girin ve Devam’ı seçin.

8-Hesap silme işlemini onaylamak için Devam’ı seçin.

Tüm TikTok videolarını bir defada silmek mümkün mü?

TikTok videolarını tek seferde silme seçeneği maalesef yok. Uygulama içinde toplu seçim seçeneği mevcut değil. Ayrıca, bu, TikTok hesabınızı değil, yalnızca cihazınızdaki dosyaları siler.

TikTok yorumu nasıl silinir?

TikTok’ta bir yorumu silecek adımlar şunlar:

Öncelikle Tiktok Uygulamanızı açmanız gerekir.
Ve tamamlandığında, yorum yaptığınız videoyu açmanız gerekir.
Burada, sileceğin TikTok yorum kısmını aç.
Daha sonra o yoruma dokunup basılı tutun.
Basılıyken kopyalama ve silme seçeneklerine sahip bir uyarı penceresi açılıyor.
Sileceksen yorum sil kısmını seç.
Bunu onaylandıktan sonra yorumunu silersin.

TikTok videosu galeriye nasıl kaydedilir?

İlk olarak, ekranın ortasında basılı tut. Ardından görünen seçeneklerden “Videoyu Kaydet” i seç. Video, telefonun varsayılan fotoğraflar kısmına iner.

TikTok Filigranlarını Kaldırmak İçin En İyi 5 Uygulama

Hangi Ünlü Yıldıza Çok Benziyorsun Kendini Test Et

Üç Başkenti Olan Ülke Hadi Genel Kültürünü Test Et

 

Netflix televizyona nasıl kurulur işte kurulu olan TV’ler