TikTok Filigranlarını Kaldırmak İçin En İyi 5 Uygulama

TikTok Filigranlarını Kaldırmak İçin En İyi 5 Uygulama

TikTok Filigranlarını Kaldırmak İçin En İyi 5 Uygulama

TikTok filigranlarını kaldırmak için en iyi 5 uygulama hangisi ? TikTok, kısa biçimli video içeriği oluşturmak ve paylaşmak için oldukça popüler bir uygulamadır. Milyonlarca kullanıcı, sansasyon yaratmayı umarak, hedef kitlelerinde yankı uyandıran eğlenceli ve ilgi çekici videolar oluşturmak için platforma akın ediyor.

TikTok videoda kullanıcı adı silme

Peki ya TikTok videolarını diğer sosyal medya platformlarında kullanmak isteyen etkileyiciler? TikTok videolarını yayınlamadan önce cihazınıza kaydedebilirken, sonradan indirmeye çalışırsanız TikTok filigranı ile indirirler. Bu programı kullananlar ise TikTok videoda kullanıcı adı silme işlemini nasıl yapacağını öğrenmek ister.

TikTok filigranı nasıl kaldırılır?

İçeriğinizi diğer sosyal medya platformları için yeniden tasarlıyorsanız, muhtemelen o filigranı kaldırmak isteyeceksiniz. TikTok filigranı kaldırma için iyi haber şu ki, bu filigranları ortadan kaldırmanın pek çok yolu var.  Bu yazıda, TikTok filigranlarını kaldırmak için en iyi uygulamalardan bazılarını paylaşacağız. Böylelikle TikTok yazısı kaldırma işlemini de öğrenmiş olacaksınız.

"<yoastmark

TikTok filigranlarını kaldırmak için hangi uygulamaları kullanmalı?

TikTok filigranlarını kaldırmak zordur ancak imkansız değildir. İşte çözünürlüğü bozulmayacak şekilde bir TikTok filigranlarını kaldırmak için en iyi uygulamalar.

1.Apowersoft Watermark Remover

Apowersoft Filigran Temizleyici, TikTok filigranlarını kaldırmak için iyi bir araçtır. Uygulamayı Android cihazınızda veya Windows kullanıyorsanız kullanabilirsiniz. Uygulama, TikTok uygulamasından kopyaladığınız bağlantıyı tanımlar ve sadece birkaç tıklamayla filigran kaybolur. Diğer platformlardan veya araçlardan filigranları kaldırmak için de kullanabilirsiniz. Filigran bırakan bir ekran kaydedici kullanıyorsanız, bu özellikle yararlıdır.

TikTok filigranlarını kaldırmak
TikTok filigranlarını kaldırmak

2.Remove & Add Watermark

Remove & Add Watermark, burada şaşırtıcı olmayan, kullanıcıların videolardan filigran eklemesine ve kaldırmasına izin veren bir Android uygulamasıdır. Bir kement veya dikdörtgen seçim aracı kullanarak TikTok filigranlarını kaldırmak için kullanabilirsiniz. Uygulama daha sonra yakındaki pikselleri kullanarak seçtiğiniz alanı değiştirir. Bu rotaya gitmeyi tercih ederseniz bir kırpma aracı da var.

Remove & Add Watermark TikTok filigranlarını kaldırmak
Remove & Add Watermark TikTok filigranlarını kaldırmak

3.Video Eraser

Video Eraser, iOS kullanıcıları için basit bir uygulamadır. Videonuzdaki filigranları, logoları ve diğer öğeleri kaldırmaya yarar. MP4, M4V, MOV ve 3GP dosyaları için kullanabileceğiniz sağlam bir uygulamadır.

Video Eraser tiktok filigran kaldırma progamı
Video Eraser tiktok filigran kaldırma progamı

4-Kapwing

Kapwing, TikTok filigranlarını birkaç farklı şekilde kaldırmak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir çevrimiçi video düzenleyicidir. TikTok videolarının hızını ayarlamak ve kırmak için de kullanabilirsiniz.

Kapwing tiktoktan isim kaldırma
Kapwing tiktoktan isim kaldırma

5-MusicallyDown

Listemizdeki diğer uygulamalar birden fazla video düzenleme görevini yerine getirebilirken, bazen şu anda yalnızca filigran içermeyen videoya ihtiyacınız vardır. MusicallyDown, TikTok filigranlarını kaldırmak için her yerden erişebileceğiniz web tabanlı bir uygulamadır. Bu, TikTok videolarınızı filigran olmadan indirmenin en kolay yoludur.

MusicallyDown tiktok filigran kaldır
MusicallyDown tiktok filigran kaldır

Tiktok Hesabı Ve Videolarını Silme Videoları Geri Yükleme

Üç Başkenti Olan Ülke Hadi Genel Kültürünü Test Et

Aşk Acısını Hafifletmek İçin Önemli İpuçları

Teknoloji devi Xiaomi otomobil üretecek