Godzilla Vs Kong’dan Covid Rekoru Güzel Haber Geldi

Godzilla vs Kong'dan Covid rekoru güzel haber geldi

Godzilla vs Kong'dan Covid rekoru güzel haber geldi

Godzilla vs Kong’dan Covid rekoru güzel haber geldi…Pandemi salgını ne yazık ki sinema sektörünü de çok kötü etkiledi. Bu yüzden sinemalar kapalı. Artık filmler eskisi gibi gişe yapamıyor. Salgın Hollywood dahil birçok sektörü kapattı. Bu yüzden çıkan filmlerin çoğu sadece beklenmedik geri dönüşler sağladı. Ancak, Warner Bros Godzilla vs Kong, COVID-19 başladığından beri yerel gişede tek günlük en büyük hasılatla açılışı yaparak zorlukların üstesinden gelmeyi başardı.

Godzilla vs Kong'dan Covid rekoru! Güzel haber geldi
Godzilla vs Kong’dan Covid rekoru! Güzel haber geldi

Godzilla vs Kong’dan iyi açılış

Bu, Godzilla’ya karşı Kong’un yerel gişede güçlü bir açılış yapmasına neden oldu. Monsterverse serisindeki son filmin Kuzey Amerika’da 9,6 milyon dolar hasılat elde ettiği açıklandı. Bu rakamlar, salgının sinema endüstrisini sekteye uğratmasından bu yana yurtiçi gişede elde edilen en büyük tek günlük getiri. Bu, Godzilla’nın Kong’a karşı gişe beklentilerini aşmaya hazırlanıyor. ABD ve Kanada’daki ilk beş günlük açılışında 30-40 milyon dolar civarında hasılat yapabilir.

Godzilla vs Kong'dan Covid rekoru! Güzel haber geldi
Godzilla vs Kong’dan Covid rekoru! Güzel haber geldi

3 binden fazla tiyatroda gösterime girdi

Godzilla vs. Kong , Kuzey Amerika’da 3.000’den fazla tiyatroda gösterime girdi. Bu, daha önce başka bir Dünya Bankası filmi olan Tenet tarafından 2.810 yerde belirlenen salgın dönemi rekorunu kırdı. Bununla birlikte, ABD tiyatrolarının yüzde 90’ından fazlası faaliyet gösterirken, çoğunun sınırlı kapasitesi var.

Godzilla vs. Kong Çin’den gelen 69,2 milyon dolar ile…

Los Angeles tiyatrolarının bazıları yalnızca yüzde 25 kapasiteye sahip. Filmin yurt içi lansmanından önce, Godzilla vs. Kong , Çin’den gelen 69,2 milyon dolar ile 123,1 milyon dolar toplayarak, uluslararası gişe çıkışında en büyük salgın dönemini yaşadı.

Godzilla ve Kong karşı karşıya

Beyaz perdenin iki ikonik canavarı olan Godzilla ve King Kong‘un bir arada. Bu filmin yönetmenliğini düşük bütçeli korku filmleri You’re Next ve The Guest ile dikkatleri üzerine çeken Adam Wingard yapıyor. Filmin senaryo odasında ise Terry Rossio, Lindsey Beer, Patrick McKay, T.S. Nowlin, Jack Paglen, John D. Payne, J. Michael Straczynski ve Cat Vasko yer alıyor.

Godzilla vs. Kong  filmi fragmanı

Leonardo Dicaprio’nun en iyi 10 filmi

Hangi ünlü yıldıza çok benziyorsun kendini test et

Üç başkenti olan ülke hadi genel kültürünü test et

Hayatın kitap olsaydı hangi roman olurdu?