James Bond Filmlerini İzleyene 9 Bin TL Ödül

James Bond filmlerini izleyene 9 bin TL ödül

James Bond filmlerini izleyene 9 bin TL ödül

James Bond filmlerini izleyene 9 bin TL ödül…James Bond filmi Ölmek İçin Zaman Yok öncesinde Nerd Bear, 30 gün içinde 51 saatten fazla aksiyon filmi serisini izleyecek bir hayran arıyor.

Pandemi nedeniyle filmi ertlelediler

James Bond birçok durumda hayatta kalabilir, ancak kontrol edemediği bir şey, dünya çapındaki salgın. Pandemi süreci James Bond’un 25. filmi Ölmek İçin Zaman Yok’un çıkışını erteledi. Aslında geçen Nisan ayında bütün dünyada vizyona girecek olan film ertelendi.

James Bond filmlerini izleyene 9 bin TL ödül
James Bond filmlerini izleyene 9 bin TL ödül

James Bond filminin vizyon tarihi

Ölmek İçin Zaman Yok yani orijinal adıyla No Time To Die’ın vizyon tarihi 8 Ekim…Nerd Bear, hem James Bond’un 25. filmi hem de uzun zamandır yaşanan gecikmeyi telafi edecek. Böylelikle James Bond hayranlarının gönlünü alacak bir adım atacak.

Yakşık 9 bin TL tutarında ödül 

Site 24 filmin tümünü art arda izleyerek veya sitenin dediği gibi, “aşırı eğlenerek” James Bond süper hayranı arıyor. Bütün filmler tam 51 saatlik. Bunu izleyecek James Bond hayranına 1.000 ABD Doları ve 50 ABD Doları tutarında AMC hediye kartı ve 100 Dolar karşılığında bir hediye çeki daha verilecek. Bu Türk parasıyla yaklaşık 9 bin TL ediyor.

James Bond filminin vizyon tarihi
James Bond filminin vizyon tarihi

Başvuru şartları neler?

Hayranların başvurmak için en sevdikleri James Bond filmini seçmeleri ve başvuru formunu doldurmaları gerekiyor.Başvuru şartları ise ABD vatandaşı olmak ve en az 18 yaşında olmak. Kazanan hayran filmi izledikten sonra sosyal medyada deneyimlerini de paylaşacak.

Ölmek İçin Zaman Yok (No Time To Die) konusu

Aktif hizmetten ayrılan Bond, yeni hayatına uyum sağlamaya çalışır. Jamaika’da sakin yaşamının keyfini çıkarmaya çalışan Bond’un huzuru bir anda bozulur. CIA’den eski dostu Felix Leiter kendisinden yardım ister. Bond’un kaçırılan bir bilim adamı kurtarması gerekir. Sandığından da tehlikeli olan bu işi kabul eden Bond kötü bir adamın peşine düşer.

Ölmek için zaman yok Türkçe dublajlı fragman

En iyi mini diziler Netflix’te ne izlenir?

Forma girmeniz için motive edecek en iyi fitness filmleri

Sizi etkileyecek en iyi 5 bilim kurgu romanı