Ayrı Gezegen Cam Seyir Terası 185 Metrede Sapanca

Ayrı Gezegen Cam Seyir Terası 185 metrede Sapanca…Türkiye’nin en büyük cam terasının Kocaeli Kartepe’de olduğunu biliyor muydunuz? Muhtemelen bir çoğunuz bilmiyorsunuzdur. Özellikle Ayrı Gezegen Cam Seyir terasında muhteşem Sapanca manzarasını izleme imkanı buluyorsunuz…Burası yeni açıldı ve dolayısıyla pek kimse bilmiyor burayı.

Ayrı Gezegen Cam Seyir Terası 185 metrede Sapanca

Ayrı Gezegen Cam Seyir Terası İstanbul’a kaç dakika 

İstanbul’a yaklaşık 1.5 saat mesafede bulunan Ayrı Gezegen Cam Seyir Terası Kartepe Kayak Merkezi yolu üzerinde ve kayak merkezine 20 dakika mesafede. Maşukiye’ye ise 15 dk. mesafede. Özellikle kışın Kartepe kayak merkezine çıkacak olanlar mutlaka rotanıza burayı da eklemelisiniz. Çünkü bu cam terasta 185 metrelik yükseklikte eşsiz manzaralar izleyebilirsiniz….

Ayrı Gezegen Cam Terası’ında muhteşem Sapanca manzarası

Bugüne kadar açılan cam seyir terasları arasında ilk özel yatırım olan Ayrı Gezegen Cam Teras, genişlik olarak Türkiye’nin en büyüğü iddiasıyla hizmete girdi. 460 metrekarelik bir alan içerisinde 100 metrekare olarak yapılan cam terasın yüksekliği 185 metre.

Ayrı Gezegen Cam Terası yol tarifi

Ayrı Gezegen Cam Terası, Kocaeli’nin Kartepe ilçe sınırlarında bulunmaktadır. Kartepe Kayak Merkez üzerinde bulunan bu yer, Kayak Merkezine 20 dk. Maşukiye’ye 15 dk. Uzaklıktadır. Maşukiye’ye kadar geldiğinizde buradan Kartepe Caddesine doğru devam edin. Ondan sonra Sizi yönlendiren tabelalar bulacaksınız. Tabelalar yardımıyla rahatça ulaşabilirsiniz. Herhangi bir toplu taşıma gitimiyor. En yakın olarak Maşukye’ye gelip oradan taksiyle çıkabilirsiniz.

Giriş ücreti ne kadar?

Ayrı Gezegen Cam Terasına giriş ücreti 10 TL, grup olarak gelenler ise 6  TL ücret ödüyor.

Kastamonu çekme helva nasıl yapılır?