Whatsapp’ta Sesli Mesajların Oynatma Hızını Ayarlama Özelliği

WhatsApp'ta sesli mesajların oynatma hızını ayarlama özelliği

WhatsApp'ta sesli mesajların oynatma hızını ayarlama özelliği

WhatsApp’ta sesli mesajların oynatma hızını ayarlama özelliği geliyor. WhatsApp rakiplerinde uzun zamandır bulunan bu özelliğini test ediyor. Özelliğin arayüzde nasıl kullanılabileceğini gösteren bir detay henüz paylaşılmadı. Günümüzde milyarlarda kullanıcıya ev sahipliği yapan WhatsApp, mesaj göndermenin yanı sıra çeşitli medya dosyalarını da iletmemize olanak tanıyor. Uygulama, son zamanlarda yeni gizlilik sözleşmesi nedeniyle fazlasıyla eleştiriliyor olsa da yeni özellikler kazanmaya ve sunmaya devam ediyor.

WhatsApp'ta sesli mesajların hızı ayarlanabilecek

WHATSAPP YAKINDA BU ÖZELLİĞE KAVUŞACAK

WhatsApp’a gelecek yeni özellikse aslında uygulamanın rakip uygulamalara göre geride kaldığı bir noktaydı. Telegram kullanıcıları, uzun zamandır sesli mesajları diledikleri hızda, örneğin 2 kat yavaş veya 2 kat hızlı bir şekilde dinleyebilirken WhatsApp’a henüz böyle bir özellik gelmedi. WhatsApp yakında bu özelliğe kavuşacak. Sesli mesajların oynatılma hızını ayarlayabileceksiniz:

BU ÖZELLİK HENÜZ TEST AŞAMASINDA

Sesli mesajların oynatılma hızını ayarlama özelliği henüz test ediliyor. Bu özelliğin hangi güncellemeyle birlikte kullanıcılara sunulacağının bilinmiyor. Özelliğin kullanıcı arayüzünde nasıl gözükeceğini gösteren herhangi bir ekran görüntüsü ya da fotoğraf da bulunmuyor.

TELEGRAM SESLİ MESAJLARIN OYNATILMA HIZINI DEĞİŞTİREBİLME ÖZELLİĞİNİ GETİRMİŞTİ

WhatsApp’ın en büyük rakiplerinden birisi olan Telegram, sesli mesajların oynatılma hızını değiştirebilme özelliğini 2018’de yayınlamıştı. WhatsApp kullanıcıları, bu özelliği uzun zamandır kendi uygulamalarında da görmek istiyordu. Şirket, biraz geç de olsa özelliği getirmek için çalışmalara başlamış gibi duruyor.

WhatsApp'ta sesli mesajların hızı ayarlanabilecek

SOHBET YEDEKLERİNİ ŞİFRELEME ÖZELLİĞİ

WhatsApp, son 2 hafta içinde önemli yeniliklerle karşımıza çıkmıştı. Şirket, video gönderirken videoyu sessiz bir şekilde iletmemizi sağlayacak özelliği yayınlamış, 24 saatlik süreli mesaj ve yeni bir arşiv özelliğini test etmeye başlamıştı. Ayrıca şirketin sohbet yedeklerini şifreleme özelliği üzerinde çalıştığını da öğrenilmişti.

Instagram hikayelerime müzik ekleyemiyorum işte çözüm