2021’in En Ucuz Dizüstü Bilgisayarları

2021'in-en-ucuz-dizüstü-bilgisayarları

Dolar ve Euro’nun yükselmesi teknolojik dünyasında da büyük bir pahalılığa sebep oldu. İnsanlar bir teknolojik alet alırken çok fazla araştırma yapıyor. 2021’in en ucuz dizüstü bilgisayarları hangileri? Peki 2021’in en uygun bilgisayarları hangileri işte cevap:

EN UYGUN BÜTÇELİ DİZÜSTÜ BİLGİSAYAR : ACER SWİFT 3

Bu bilgisayarda hem hızlı hem de çok az para karşılığında 8 çekirdekli bir CPU sunuluyor. Acer Swift 3’ün fiyatı yaklaşık 4 bin 800 TL…

Acer Swift 3 özellikleri:

Bu fiyata daha hızlı bir dizüstü bilgisayar bulmanın kolay olmadığını bilmelisiniz. Son nesil Intel Core CPU’lara düşürülen işlem gücünün yanı sıra, güven uyandırmayan yapılardır.

Neyse ki Acer Swift 3 ile güçlendi. AMD Radeon entegre grafiklere sahip sekiz çekirdekli bir dizüstü bilgisayar alırsınız. Bu, bilgisayar  daha üretken ve aynı zamanda video kodlama gibi zorlu görevlerde de kullanılabilir.

Acer-Swift-3-fiyatı-ve-özellikleri

MİCROSOFT SURFACE GO LAPTOP FİYATI VE ÖZELLİKLERİ

Öğrenciler genellikle bir dizüstü bilgisayarda birkaç şey isterler. Taşıması kolay, ödevlerini yapmak için yeterince iyi performans sağlayan ve not almak için dışarı çıkardıklarında onları utandırmayacak bir şey. Bilgisayarın aynı zamanda uygun fiyatlı olması gerekiyor. Microsoft’un yeni Surface Laptop Go, tüm bu kriterleri ve daha fazlasını karşılar.

Microsoft-Surface-Go-fiyatı-ve-özellikleri
2021’in en ucuz dizüstü bilgisayarları

RAM VE DEPOLAMA ALANINI İKİYE KATLAYABİLİRSİNİZ

Başlangıç ​​olarak, bütçe fiyatlarında sunulan ilk Surface cihazıdır, bu durumda 10. nesil Ice Lake Core i5 CPU, 4 GB RAM ve 64 GB PCIe katı hal sürücüsü (SSD) için 4 bin TL civarındadır. Biraz daha para harcayıp RAM ve depolama alanını ikiye katlayabilirsiniz.

Daha sonra, Surface Laptop Go, FHD çözünürlüğü olmasa da, yine de çok yüksek kalitede ve kullanımı zevkli olan, 12,4 inç IPS ekrana sahip oldukça iyi bir cihazdır. Hem üretkenlik hem de medya kullanımı için sağlamdır.

EN UYGUN BÜTÇELİ BİLGİSAYAR: LENOVO CHROMEBOOK DUET

Chromebook’lar uygun fiyatı nedeniyle son birkaç yılda popüler bir seçenek haline geldi. Bu, yalnızca çok kullanışlı bir tablet olmakla kalmıyor. Aynı zamanda içerdiği destek ayağı kapağı ve çıkarılabilir klavye sayesinde muazzam müthiş bir kolaylık sağlıyor.

Lenovo-Chromebook-Duet-fiyatı-ve-özellikleri

Duet’in rekabet ettiği Apple’ın temel iPad’i kadar piksel keskinliğinde olmayan 16:10 1.920 x 1.200 çözünürlükle ekranı çok iyi ama harika değil. Bununla birlikte, Web’de gezinmek, hafif çalışmalar ve medyada zaman geçirmek için bir tablet istiyorsanız, Duet tam size göre. Lenovo Chromebook düet fiyatı 2 bin TL civarında…

INSTAGRAM HİKAYELERİME MÜZİK EKLEYEMİYORUM İŞTE ÇÖZÜM