Gebe kalmaya yardımcı olan gerçek cinsel pozisyonlar hakkında çok az araştırma yapılmış olsa da, hamile kalmak için önerilen pozisyonlar vardır. Bebek yapmak için en iyi pozisyonlar! Kız çocuğu istiyorsanız bu pozisyonu bilmeniz gerekiyor. Temel olarak, derin penetrasyona izin veren ve meniyi içerde kalmaya zorlayan pozisyonlar en iyisidir. Ek olarak, eski eşlerin hikayelerine göre, belirli bir cinsiyeti kavramak için bazı pozisyonlar diğerlerinden daha iyidir.

İşte gebe kalmak için en iyi pozisyonlar:

MİSYONER POZİSYONU

Bu pozisyonda adam zirvededir. Bu geleneksel bebek yapma pozisyonudur. Gebe kalmak için en iyisi olduğu söylenir. Bu pozisyon, en derin penetrasyona izin verir, böylece meninin servikse kolayca girmesine izin verir. Eski eşlerin hikâyelerine göre misyonerlik pozisyonu kız çocuk sahibi olma şansınızı da artırıyor.

Bebek yapmak için en iyi pozisyonlar! Kız çocuğu istiyorsanız…

ERKEK ÇOCUĞU İSTİYORSANIZ EN İYİ POZİSYON BU

Bu pozisyon, erkeğin arkasında diz çökerken kadının elleri ve dizlerinin üzerinde olduğu anlamına gelir. Bu pozisyon da derinlemesine nüfuz etmeye izin verir ve bir bebek sahibi olmak için önemlidir. Eski öykülere göre, eller ve dizler veya herhangi bir tür arkadan giriş, bir erkek çocuğu düşünmenize yardımcı olacaktır.

KAŞIK POZİSYONU

Bu pozisyonda kadın ve erkek aynı yöne bakan kaşıklar gibi yan yana yatar. Bu pozisyon, birbirine bakarken de yapılabilir ve yan yatırma olarak adlandırılır. Bu pozisyon, bol miktarda spermin rahim ağzına yaklaşmasına izin verdiği için hamile kalmak için de uygundur.

HAMİLE KALMAYI ZORLAŞTIRAN POZİSYONLAR

KADIN ÜSTTE: Kadın oturuyor, yatıyor ya da oturuyor ve geriye doğru dönüyor olabilir. Bu pozisyon, spermin aleyhine çalıştığı için yararlı değildir. Spermin servikse girmesi için daha çok çalışması gerekir.

Bebek yapmak için en iyi pozisyonlar! Kız çocuğu istiyorsanız…

AYAKTA VEYA OTURURKEN

Derin penetrasyona izin vermediği için ayakta durmak veya oturmak gebe kalmak için iyi bir pozisyon değildir. Ayrıca spermin yer çekimine karşı çalışması gerekir.

HAMİLE KALMA ŞANSINIZI ARTIRACAK İPUÇLARI

SEKSTEN SONRA UZANIN

Bazı teorilere göre, meninin serviksinize daha yakın yüzmesine yardımcı olmalısınız. Cinsel ilişkiden sonra kalçalarınız yüksekte olacak şekilde sırt üstü uzanmalısınız (altlarına bir yastık deneyin).

ORGAZM OLUN: Son araştırmalar, kadın orgazmının aslında spermi vajinadan ve uterusa daha hızlı çekebilen bir ’emme’ etkisi yarattığını göstermiştir.

Metabolizmayı hızlandırmak için en iyi 4 yiyecek!